Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, szakítás után volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szakítás után volt olyan veletek, hogy egy darabig nem akartatok új kapcsolatot, és az esetleges próbálkozókat is visszautasítottátok emiatt?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Volt. 3 evig.

32N

2019. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen volt ilyen :)
2019. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Csak ilyen volt. Egy véget ért kapcsolatot meg kell gyászolni, nem szabad beleugrani másikba idő előtt.
2019. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Volt, hogy egy darabig nem akartam senkit. De persze, ha annyira hatással lett volna rám bárki is, akkor nyilván másképpen alakul.
2019. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen nekik. Addig is egy qrópajtás vállán sírnak.
2019. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Csak olyan próbálkozót utasítottam vissza akinek semmi esélye nem volt egyébként sem. Persze, egy kapcsolatot meg kell gyászolni bla bla bla de ha valakit megfogsz és kapcsolatot akar veled akkor nem fog csak azért elutasítani mert ő most szakított.
2019. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen Amíg ki nem hevertem, addig nem tudtam másra nézni sem.
2019. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt/van. Első csalódásom után rögtön ismerkedni kezdtem. Nekem nem volt jó, az újjal szemben nem volt fair.

Azóta megvárom, hogy kiheverjem a korábbi kapcsolatot.

2019. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mit kezdjek egy új udvarlóval, ha én még a régivel akarok lenni? Nekem se jó meg a másikkal szemben sem fair. Egyszer régen én is próbáltam beengedni valakit az életembe, mielőtt még időszerű lett volna, csak megbántottam szerencsétlent, amitől meg csak még rosszabbul éreztem magam. Szóval nem, soha többet ilyet azóta sem. Inkább megvárom, amíg kiheverem a szakítást, és utána kezdek nyitni a világ felé.


Dugópajtim sose volt, nem azt mondom, hogy szerelemből vagyok hajlandó szexelni egyedül, mert hazudnék, de ha valakibe szerelmes vagyok (márpedig egy fájdalmas szakítás után még valószínűleg szeretem az exem), nem tudok másra felizgulni, nem tudok mással együtt lenni, akármilyen csodás pasi is. Plusz, én a szextől valahogy mindig szerelmes leszek, szóval a dugópajtiság annyira nem működő koncepció nálam :D

2019. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mostanában úgy kezdem látni, hogy csak azoknak a kapcsolatoknak van jó alapja és hosszú jövője, ahol a nő kezdeményez, tehát hogy a nő fedezi fel először, hogy megfelelő neki a férfi. Szóval ezek a "próbálkozók" nem fognak beválni, micsoda helyzet ez? Nem kaptak jelet...

Érted.

2019. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!