Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen biztos lehetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen biztos lehetek a szakításban?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok boldog mellette, ő ragaszkodik hozzám mióta megmondtam, hogy szakítani akarok nagyon látszik. Megbeszéltük, hogy adunk még egy esélyt a dolognak, de én kínlódok, de nagyon sajnálom őt és szeretem, mint embert.

2021. máj. 2. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem húztad volna rá azt aminek látni akartad most nem lenne ez. Ide ordít, hogy ámítottad magad az elején és most a párod fog sérülni. Ejnye...
2021. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te sajnálod őt, ő pedig nem akar egyedül maradni, fél hogy ha te nem leszel akkor más nem lesz.


Szóval egyáltalán nem egy felhőtlen kapcsolat.


De az olyanok mint te , ritkán szakítanak.

2021. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még sose szakítottam. Nagyon nehéz, de már legalább megmondtam neki pár hónapja, csak akkor hirtelen érte és nagyon lesújtotta, nem tudtam megtenni.
2021. máj. 2. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért hiba, mert így 2x fog neki fájni.
2021. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Így legalább felkészül valamennyire illetve mégis adtunk esélyt, csak ő hiába próbálkozik.
2021. máj. 2. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem szereted akkor ne kínozd már szerencsétlent...Te is tudod, hogy magadért teszed, hogy segíts neki, hogy ne te legyél a gonosz a ti kis “mesétekbe” Engedd, hogy megeméssze, hogy te nem tudtad őt szeretni. Majd rájön, hogy más látni fogja azt amit te nem és szeretni fogja.
2021. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

felkészül...jajj istenem nagyon tapasztalatlanka lehetsz még.


A végeredmény a fontos, az pedig az, hogy vége szakítotok.


Minden ami előtte van csak bla bla blah.

2021. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A szakításban tapasztalatlan vagyok igen. Az a baj, hogy iszonyú rossz így látni és szinte könyörgött, próbáljuk meg helyre hozni. De több probléma is van, ami visszatsrt, az hogy nálsm lakik, az hogy nincsenek barátai, maximum albérletbe tudna menni, de az idő.
2021. máj. 2. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
5! Mi féle esély az ahol hiába próbálkozik??? Hogy lehetsz érzelmileg ilyen? Ááá...inkább nem mondok semmit. De az tisztán látszik, hogy nagy mestere vagy az álcáknak. Szégyelld magad!
2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azóta folyamatosan nézi az albérletet. Ja nem, mert ő hisz abban, hogy vele maradsz. Ezért mondtam, hogy ezzel csak 2x okozol neki fájdalamt.

Nem lehet felkészülni rá, csak rosszabb lesz. Szánalomból meg nem maradhatsz vele, ennél többet érdemel.

2021. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!