Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én szakítottam, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam, de nagyon rosszul érzem magam, mennyi idő utána, hogy túl legyünk rajta?

Figyelt kérdés
Sajnos teljesen reménytelen volt a kettőnk kapcsolata, aztán az ünnepek, egy- egy születésnap miatt folyton húztam azt a napot, hogy szakítsak vele, gyakorlatilag 6 hónapja “tervezem”, de erről úgymond ő is tudott, látszott ez. Már egyáltalán nem is koncentráltunk egymásra, munka stb.. Fejben már mindent, úgymond, elterveztem, viszont így hogy lassan két hete ténylegesen vége.. nos mégis csak nagyon hiányzik, gondolkoztam, hogy megpróbáljuk e újra, de egyáltalán nem lenne értelme..

2021. máj. 14. 21:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Már nem szerelemmel néztem rá, minden apró hülyesége irritált, néha még a létezése is..
2021. máj. 14. 21:52
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ne szórakozz az érzéseivel, ne keresd, ne adj neki reményt, mert felesleges.

Akkor is fáj egy szakítás, ha már nem szeretted úgy, hiszen mégiscsak valaminek vége, ami eddig a mindennapjaid része volt.

Ha újra összejönnél vele, idővel ugyanez lenne.

2021. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom..
2021. máj. 14. 22:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Közhelynek tűnhet, de tudom hogy velem nem boldog, így azt akarom, hogy legyen olyan társa akivel igen, boldog lesz..
2021. máj. 14. 22:40
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Háát én azt mondom hogy ha úgy érzed hogy ténylegesen őt akarod és hiányzik akkor próbáljátok meg.
2021. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha meg tudjátok beszélni, és tényleg kompromisszum képesek vagytok akkor szerintem is működhet. De akkor dönts úgy hogy ha ténylegesen vele akarsz lenni nem csak pillanatnyi hiány
2021. máj. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd, nem fog változni semmi. Az eleje ilyen, de elmúlik. A megszokás hiányzik, hogy volt valaki.
2021. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Esélytelen, Szerintem már úgy is talált valakit. Csak kolonc lennél a nyakán.
2021. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a tényleges szakítástól számítva kb. félév volt. (Itt is én szakítottam.)

Egyébként a kapcsolatunk utolsó egy éve már egyre inkább lejtmenet volt, és az utolsó félévben már drasztikusan haldoklott minden mentési kísérlet ellenére. Szóval valamilyen szinten lélekben már hamarabb felkészültem a legrosszabbra.

2021. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Mennyi időt voltatok együtt? Ha harmonikus, jól működő kapcsolat volt, lehet, hogy érdemes lenne adni neki még egy esélyt. Miből gondolod, hogy nem volt veled boldog?
2021. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!