Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottál már úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már úgy valakivel,hogy utána megbántad?

Figyelt kérdés
Vissza fogadott vagy nem?
2021. jan. 14. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még nem jártam így, csak hozzám akart visszajönni az egyetlen exem, egy ideig engedtem is neki, de kár volt, ismét véget ért.

Miért szakítottatok? Ez azért fontos információ. Van, hogy van értelme esélyt adni, ha mind a 2 fél úgy gondolja. Viszont ha egy 3.fél miatt történt a szakítás, akkor sem gondolkodnék az újrakezdésen, ha még szeretném az illetőt.

2021. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!