Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg kínos az exxel összejá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kínos az exxel összejárogatni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm teljesen elítéli és tiltja nekem hogy összejárogassak az exemmel, de közben ő sem bírja ki pasi nélkül.

Kezd elegem lenni hogy nekem dirigál kivel találkozhatok és kivel nem. Tényleg ennyire gáz?



2021. máj. 18. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem a legjobb, de ha nem haragban valtatok el es meg tudjatok beszelni, hogy mindekettotoknek csak a szex kell es nincs ebbol konfliktus, akkor szerintem nem gaz. sokan csinaljak ezt.

kinos akkor lesz, ha kiderul, hogy az egyikotok meg kapcsolatban remenykedik, a masik meg mar nem.

2021. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen az. Mit járogatsz össze vele, ha 1x már kimondtátok, hogy együtt nem jó? ezért ex.
2021. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját dolga. Van aki éveket csesz el még az exével, van aki azonnal kidobja az életéből. Mindenesetre ez a te dolgod és nem teljesen értem egy olyan kívülálló, mint egy barátnő miért dumál ebbe bele. Mondd meg neki, hogy majd te eldöntöd és jegeljétek a témát.
2021. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a barátnődnek az egészhez? De komolyan, hogy van pofája parancsolgatni és te ezt miért hagyod neki?
2021. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt embernek nem dirigálnak, azzal dugsz akivel akarsz.

Max nem neki sírod ki a szemed, ha így is dob, ennyi.

2021. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Azért gáz, mert így sokkal nehezebben tudod lezárni. Az viszont vicc, hogy megtiltja neked, semmi joga hozzá, mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja.
2021. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz
2021. máj. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gáz. Nagyobb gáz, hogy a barátnőd dirigál neked. Még nagyobb, hogy nem tudod leírni helyesen, hogy exszel.
2021. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt tényleg minden gáz.


Nem normális, hogy barátnőd megtilt dolgokat, mert még akkor is a te döntésed és a te életed, ha amúgy igaza van.


Oké, hogy ő sem bírja pasi nélkül, de gondolom, nem exekkel jár össze. Én sem járnék exszel össze, mert akinek egyszer a szerelme voltam, ahhoz nem megyek vissza egyszerű alkalmi partnerhez.

2021. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pasi szemmel..

Mi összejártunk az exemmel. Attól hogy valaki emberileg nem üti már meg a mércét,komolytalan alkalmatlan anya feleség ....szerepre attól még lehet,hogy az ágyban fenomenális.

2021. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!