Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Megéri" összejárogatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megéri" összejárogatni az ex-szel?

Figyelt kérdés

LELKILEG

Szakítottam az első barátommal.

Hiányzik a szex, és nem tudom elképzelni mással.

Lelkileg viszont nem tenne jót. Egyrészt, lehet, hogy elutasítana, és az rombolná az önbizalmam. Másrészt, lehet, hogy újra összejönnénk, ami nem lenne jó hosszú távon.


Mit csináljak?


Nem akarok mással lefeküdni, még gyászolom a kapcsolatunkat, és nagyon jó volt vele.



2019. ápr. 16. 01:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek dobtad ki ? Lehet is titeket érteni ..
2019. ápr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A szex jó volt, az egyéb dolgokból szinte semmi nem. Nem tarthatja csak a szex össze a kapcsolatot. Együtt lakni, mindig elviselni egymást, közös problémákkal, kasszával, jövővel, esküvőre készülni stb. azért más, mint hébehóba összejárogatni.


Sokszor próbáltunk már rajta javítani, de nem ment. Sokszor újra összejöttünk, megbocsátottam neki és persze ebben az is közre játszott, hogy ő volt az első és jó volt vele a szex.


De ettől még nem tudnám minden nap elviselni (bár igazából senki mást sem, legjobban egyedül szeretek lenni, család és egyéb kötöttségek nélkül).

2019. ápr. 16. 02:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak a saját önbecsülésedet rombolnád tovább, hogy ha hozzá járogatnál szexelni. Mivel pasi, biztos benne lenne, de valóban megérné, hogy össze járj vele?

Akkor inkább keress mást, aki szimpatikus, akivel nem akarsz járni, de annyira bejön, hogy lefeküdj vele.

Legyen egy laza szexkapcsolatod. De ex-el hülyékedni szerintem nem éri meg. Én nem tudnék már egy exemmel se lefeküdni. Épp eléggé földhöz basztak.

2019. ápr. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem.


Nagyon bele lehet ragadni egy ilyen nem vagyunk együtt, de azért kicsit mégis kapcsolatba. Aztán 2-3 év után veszed észre, hogy elszaladt az idő, elszalasztottál egy csomó lehetőséget, és igazából semmi értelme nem volt az egésznek.

2019. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak szex kell igen megéri mert tudod mit kapsz.
2019. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt hiszed, hogy mással nem lehet jó a szex? Naivitás level 100.
2019. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem vagy te introvertált? Szeretsz egyedül lenni, mert úgy érzed magad a legjobban, és úgy tudod magad kipihenni. Nyugi, én is az vagyok, de azért van már családom is. Időnként nehéz, de túl lehet élni.

2019. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy mással nem lenne jó, de mással egyelőre morális okokból nem lennék képest egyrészt. Másrészt az anyámmal élek, szóval nem vihetek fel akárkit. Harmadrészt nem bízom meg jelenleg senkiben annyira.


De igen, nagyon introvertált vagyok.

2019. ápr. 16. 08:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked nem éri meg. Olyannak éri meg, aki már érzelmileg túl van a dolgon és képes elválasztani a szexualitást az érzelmektől.
2019. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg "gyászolsz", azt szex nélkül tedd meg.

Ha meg szex kell, inkább mást keress tényleg. Olyan pasit keress, akihez tudsz menni, és akkor anyádnak sem kell tudnia róla.

2019. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!