Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a nők összejárog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők összejárogatós szex helyett párkapcsolatot, ha nem a férfi lehúzása céljából?

Figyelt kérdés

Legtöbbször anyagilag, de akár az idejét veszik el a vérét szívják... nem a KÖZÖSEN kedvelt KÖZÖS programokról van szó, hanem a "látogassuk meg anyámékat" meg "gyereket akarok" meg a "költözzünk össze akkor is ha anyagilag nem éri meg egyikünknek sem" és így tovább...


Tényleg csak a férfiak képesek a függetlenségre, a nők ennyire dependensek, hogy képtelenek úgy élni, hogy csak szexelgetnek, miközben pont ők vannak ebből a szempontból egyszerűbb helyzetben? Hiszen egy nő szexre könnyen talál partnert, legalábbis a párkapcsolattól sokkal könnyebben.



2021. jan. 25. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Te hol élsz? Én sok független, szingli nőt ismerek, aki szeret csak szexelgetni. Vannak kapcsolatfüggők is, igen, de férfiak között is.
2021. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy nő érzelmi lény egy férfi ösztön lény ..kérdésedre erre adott válasz lenne szerintem helyén való ..Hál Istenek azért vannak olyan pasik is akik érzelmeik is vannak
2021. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te hanyagold mindkettőt, neked nem való nő. Köszi.
2021. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Használj guminőt és légyszíves tartsd távol magad a nőktől.
2021. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól van Bazsika, ügyes vagy.
2021. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Újabb kérdés a 87 377. elkeseredett, nőkben csalódott, nőtlen férfitól.:)
2021. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha hozzá állásodon változtatnál talán érzelmi szinten amit valaki porrá zúzott és nem sebeid nyalogatásával foglalkoznál adnál magadnak egy esélyt, hogy boldog ember légy.
2021. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt párkapcsolatom is. Most szexkapcsolatom van, de ismerkedek azért. Ha lesz parkapcsolatra alkalmas férfi, akkor felhagyok a szexelgetéssel.

Nyilvan jobb a stabil kapcsolat, de nekem a szexkapcsolattal sincs bajom.

N

2021. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem a KÖZÖSEN kedvelt KÖZÖS programokról van szó"

Én nem tudom elképzelni azt, hogy olyannal vagyok párkapcsolatban, akivel nincsenek közösen kedvelt, közös programjaink. Nekem ezek mind fontosabbak a szexnél.

2021. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9: Én meg azt, hogy az emberek többsége arra teszi fel az életét, hogy megtalálja az "igazit" (lehetőleg már 20 évesen), aztán még a sokadik pofáraesés után sem tanul belőle, hanem elmegy vagy az önostorozás (bennem van a hiba, hisz senkivel sem alakult jól, genetikai hulladék vagyok, selejt, csúnya, stb.) vagy az önfényezés (túl igényes vagyok, de semmi olyat nem várok, amit én nem tudok teljesíteni, de akkor sem fogok olyannal lenni, akihez nem vonzódom vagy nem felel meg) irányába...


Közben meg tele van a világ számos olyan ellenkező nemű potenciális jelölttel mindenki számára, akivel KÖLCSÖNÖSEN VONZÓDNAK EGYMÁSHOZ SZEXUÁLISAN, viszont ezen kívül semmi közös nincs bennük.


De az milyen dolog már, ha két ilyen ember összejárogat... Katasztrófa! Felbomlik a tér-idő kontinuum tőle! Hiszen minden valamirevaló ember még szexkapcsolatba is csak olyannal fog, akivel amúgy párkapcsolatban élne, csak mindkettő hajtja a karriert, vagy egy szigorúan csak szintje fölöttivel, akinek ténylegesen csak arra kell (és csodálkozik, ha önző az ágyban meg amúgy sem adja át magát az élvezeteknek, mert csak maszturbátornak használja a nőt, hiszen még véletlenül sem akar érzelmeket mutatni, nehogy véletlenül félreértse a másik).


És mielőtt félreértenéd: A kedvelt közös programok nekem is fontosak. Csak nekem olyan személyekkel, akik szintén kedvelik ezeket a közös programokat, nem csak elviselik +1 kapcsolódási pontként, hiszen párkapcsolatban így illik. Vagy nem nekem kell szarul éreznem magam amiatt, mert a nő, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz esetleg otthonülős én meg kirándulós vagyok és nekem illene kompromisszumkészebbnek lenni, ha meg szeretném tartani őt.


Miért nem lehet simán csak arra korlátozni egy kapcsolatot (bármilyen emberi kapcsolatot, csak itt most a szexről van szó), amiben mindkét fél TÉNYLEGESEN passzol egymáshoz?

2021. jan. 26. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!