Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás a szeretővel olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás a szeretővel olyan mintha, egy “ normális” pároddal szakítottál volna?

Figyelt kérdés
Sok volt a veszekedés az utóbbi időben, én voltam a nő én szenvedtem jobban. Aztán egyszer csak mindenhol letiltott. Ez 2 napja történt azóta posztolt párszor, amit a barátnőm által tudtam meg, nyilván nem akartam tudni de megtudtam és fáj. Olyan mintha nem is érdekelné. 3 napja még “ nagyon szeretett” , nem változtak az érzései elvileg, aztán most eltűnt. Lehetséges, hogy újra felbukkan? Volt olyan szakításban részem, illetve majdnem mindig ez volt hogyha szakítottak velem vissza akartak táncolni. Most is ez lehet?
2021. máj. 19. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha érzelmileg többet tettél ebbe a kapcsolatba, mint egy szeretőnek illet volna, akkor igen, úgy fog fájni mint egy szakítás.

De ha a férfi tovább akar lépni, mert már veled sem olyan kényelmes és harmónikus a kapcsolat, ami ellensúlyozza a rossz kapcsolatát, akkor teljesen érthető, ha ki akar törölni az életéből. Nem hülye ember, hogy két rossz kapcsolatot tartson fenn.

2021. máj. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Privátra nem válaszolok, elnézést! 25 vagyok, a szeretőm 30 éves. Mindketten foglaltak voltunk, azaz ő még most is az. De sokkal többek voltunk mint “ dugópajtik” . Barátok és bizalmasok is a szerelmen túl.
2021. máj. 19. 08:02
 3/12 A kérdező kommentje:
A történetet bonyolítja, hogy ő volt aki erőltette ezt az egész érzelem dolgot. Én nem tekintettem rá többként az elején mint, egy szexpartnerre. Aztán szép lassan, behálózott és már többet tettem bele mint, amennyit akartam. Én elhagytam a páromat, szint vallottam. Ő meg semmit, sőt még ki is vett az egészből. Úgyhogy nem tudom, mi járhat a fejében.
2021. máj. 19. 08:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiatal vagy a szeretőzéshez. Inkább próbálj meg továbblépni és ne csessz el még több évet egy ilyen soha be nem teljesülő, időrabló "szerelemre". Mint látod a barátodnak és bizalmasodnak te annyit jelentettél, hogy történt valami és azonnal letiltott, mintha nem is léteznél. Majd lehet később mégiscsak rádfanyalodik, de őszintén, kell ez neked?
2021. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos amit írsz. Nem , nem kell. Én tudom, hogy mindent beleadtam, és nem sikerült. Az volt a gond, hogy nem foglalkozott velem eleget. Magához képest, mert kinek mi ugye. Én meg egyszer kétszer nem voltam elérhető mikor neki “ ugrani “kellett volna akkor én voltam a hibás. Arról nem beszélve, hogy mérföldekkel “ jobb” ember, nő, és szerető vagyok nála. Ezért sem hittem volna, hogy pont ő fog kidobni. De mindegy nem rinyálok. :D
2021. máj. 19. 08:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sérti a hiúságod, megértem. Viszont most szívd fel magad és ne engedd vissza, ha később próbálkozna mégiscsak. És biztosan fog. 4 voltam.
2021. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sérti az egómat is meg mindent. Vissza már nem engedem. Megmondtam az elején, hogy ragaszkodok a végsőkig, de aki elmegy az vissza nem jöhet. Nem azért mert én vagyok a nagy dáma, hanem mert egy idő után bennem “ elromlanak” a dolgok. Utána már csak erőlködés. Régen volt, hogy kapott új lehetőséget tőlem , ex . Sose lett jó vége. Úgyhogy ehhez tartom magamat.
2021. máj. 19. 08:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem, ha se nem volt jó szerető és jó ember akkor mit láttál benne, hogy még a kapcsolatod is borítottad miatta?
2021. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam az elején mindent megtett, ő erőltette az érzelmeket. Ahogy belementem a játékba, nem volt már rám tekintettel úgy ahogy eddig. Nem érdekelte, hogy nekem is jó legyen a szex, nem csókolt már úgy ahogy én szerettem volna, aztán hanyagolt, majd mintha mi sem történt volna. Egyszer ilyen, egyszer olyan volt. A legvégére meg teljesen más ember lett. Én nem a külsejébe szerettem bele, hanem abba ami belül volt, és mikor láttam hogy az sem egészen olyan amilyennek mutatta, elkezdett hanyatlani. Hiába akartam megoldást találni, segíteni neki, semmit nem tett azért, hogy megmenthessük. Sajnos.
2021. máj. 19. 08:42
 10/12 A kérdező kommentje:
Én a legnagyobbat ott hibáztam, hogy veszekedtem vele. Nem volt semmilyen más út a problémákhoz. Ha szépen beszéltem vele, nyugodtan akkor nem váltottam ki belőle elég “ ingert” konkrétan nem érdekelte. Ha dinamikusan mégis szeretettel, akkor leigérte a csillagokat de szintén nem változott. Ha veszekedtem vele akkor volt változás 1 hétig , aztán megint vissza. Ez ment hónapok óta.
2021. máj. 19. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!