Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne szakítani valami olyan miatt, amit nem is tudok megmagyarázni?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok a jelenlegi párommal, nagyon jól indultak a dolgok, de hamar előkerültek a különbségeink, sok nézeteltérésünk és félreértésünk akadt. Mostanra ott tartunk, hogy sokkal ritkábban kíván (távkapcsolat, tehát ezt nehéz lekövetni, de nem kér képeket, nem ír semmi olyat, amiben érezhető lenne a szenvedély... stb, és személyesen is érződik a dolog, pedig én sokszor kezdeményezek neten, és élőben is előfordul a visszautasítás nem ritkán, mert én meg folyamatosan kívánom), ezzel egyidejűleg rejtélyes modellek és egyéb szép nők bukkannak fel Instagramon nála (nem sok, de több mint eddig), bármi számára nem tetszőt mondok, jön az, hogy "ne b*ssz fel" (és ennek társai), nem ritkán váltunk passzív-agresszívbe, lelkileg zsarol (amit soha be nem ismerne, de valószínűleg nem is szándékosan teszi, hanem érzelmileg ennyire éretlen) és szerintem önzőbbek is lettünk egymással szemben. Amit neki szabad, azt nekem nem (számos esetben). Szóval elbizonytalanodtam az egészben, sőt, ez gyenge kifejezés, inkább úgy érzem, hogy inkább halnék meg, minthogy ezzel az emberrel legyen jövőm. Természetesen én is sok mindenben vagyok hibás.

Namármost, én ezeket már többször is vázoltam a páromnak (igen, még a legutóbbi mondatot is) és ilyenkor hirtelen kedvesebbe vált, megígéri, hogy javít a dolgokon, hogy megoldjuk... De sosem változik igazán semmi. Nekem ehhez a továbbiakban 0 kedvem van, ugyanakkor nem lenne lelkem ennek az alapvetően csodálatos embernek (mert itt a jókat bizony nem említettem, pedig az is akad számtalan) összetörni a szívét azzal, hogy azt mondjam, "Szívem, én most szakítok veled, az engem zavaró dolgokat már mondtam, na azok az okai". Hogyan lehetne a tudtára adni, hogy részemről vége (hacsak nem történik valami csoda és a különbségeinken kívül minden megoldódik :D de ez lehetetlennek tűnik, mert ő érzelmileg és lelkileg nem hajlandó fejlődni próbálni), anélkül, hogy egy "mit rontottam el valójában?" kérdés maradna a fejében hosszú időre? Szeretem és tisztelem őt annyira, hogy nem akarnék ilyet okozni neki, mert tudom, hogy ez az egyik legrosszabb.



2021. máj. 22. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát amiket leírtál, abból Nek nem az jön le, hogy ő annyira összetörne ha elhagynád. Szerintem lehet, hogy pont ezt akarja ezzel a viselkedéssel kiprovokálni, legalábbis az én tapasztalatom ez.
2021. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*nekem nem az jön le
2021. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem működik, nem illetek össze, ennyi az indok. Ami nem megy, nem érdemes erőltetni.

Ilyen pasival én nem foglalkoznék többet érdemben.

2021. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Aki azért nem mer szakítani, mert esetleg megbántja a másikat, az NE LEGYEN PÁRKAPCSOLATBAN.
2021. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy nem jó neked veke, szakítani akarsz. Már röbbször elmondtad mik a hibái, nem érdekelte, nem kell újra felsorolni. Csak ne hagyd hogy megígérje megint hogy megváltozik és visszakönyörögje magát
2021. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, az exem is ilyen volt, kb öltük egymást az első fél évben. Én vele maradtam, de akkor még ráértem ilyenen problémázni, hülye kis tini voltam, úgymond ezen kívül semmi gondom nem volt az életben. :D 7 évig együtt voltunk, összecsiszolódtunk, aztán lenyugodtak a kedélyek. Nagyon szép éveink voltak, de ő NEM változott meg. Én sokat fejlődtem, értem ezt a személyiségemre, érzelmi intelligenciámra és az életben elért dolgokra is. Ő meg megmaradt pontosan ugyanazon a szinten fejben, meg máshogy is, ahogy anno megismertem. Pedig idősebb is nálam 4 évvel. Én most, felnőtt fejjel már nem tudnék tolerálni egy ilyen embert, akinek annyi a reakciója egy esetleges konfluktusnál/vitánál, hogy ne b@ssz fel/megváltozom ígérem, aztán nem történik semmi. És igen, ahogy más is mondta, ne engedd vissza, ha vissza akarná könyörögni magát. Valószínűleg fogja. De ez nem rólad szól,csak hogy ne legyen egyedül. Ha annyira érdekelnéd, akkor tenne azért, hogy ne kelljen újra és újra magadat ismételned. Ő igazából így elvegetál melletted, de ennyi. Ráadásul fél év és kevésbé kíván, meg hasonlók? Legnagyobb rózsaszín ködben kellene lennetek... Nálunk azért a gyerekes viták ellenére a "tűz" ott volt. Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Ennyi kell mondanod neki is. Valószínűleg számít már erre a lépésedre.
2021. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok veled boldog, nem veled képzeled el a jövőmet. Ne haragudj, de szeretném lezárni ezt a kapcsolatot veled."


Egyébként tipikus hisztis, önző kis izét választottál. Hidd el, őt nem igazán érdeklik a te érzéseid, te se stresszelj az övéi miatt!


A #6-nak amúgy igaza van. Hasonlóan jártam, mint ő. Az én kapcsolatom 5 évig tartott, és így visszagondolva az elején már voltak hasonlóan ordító piros zászlók, de akkor még nem tűntek olyan durvának, pedig kellett volna.

2021. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 6/7-nek igaza van. Nem az az "Erőss aki nem esik el hanem az aki talpra tud állni".
2021. máj. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!