Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ebben a helyzetben megmagyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben megmagyaráznátok a szakítást?

Figyelt kérdés
Csak 11 hónapig voltunk együtt, de mostanra már mindennaposak lettek a vitáink. Ő 43 éves, a válása óta (kb. 5 éve) nem volt normális, komoly kapcsolata. Eleinte amikor még furcsának találtam a viselkedését (nagyon csendes volt, bizalmatlan, zárkózott), avval magyaráztam, hogy biztosan "elszokott" a nőktől, ezért nagyon türelmes és megértő voltam vele. A helyzet azóta sem változott érdemben, az érzéseiről továbbra sem beszél. Az anyukájával és a gyerekeivel egyetlen egyszer találkoztam, amikor bemutatott nekik. Mivel az anyukájánál lakik, ezért azt mondta hogy hozzá ne menjünk, mindig csak nálam találkoztunk, csak hétvégente jött. Többször rákérdeztem, mik a tervei a jövőt illetően, erre mindig ez volt a válasz: "nem tudom még, de az biztos, hogy nem szeretnék majd veled összeveszni". Bármi közös programot szerettem volna (mozi, nyaralás, étterem, cukrászda) mindig csak húzta a száját, hogy most nincs kedve. Az utóbbi időbe pedig elkezdett a külsőmre negatív megjegyzéseket tenni (pozitívat sose mond, mert elmondása szerint neki nem szokása ilyeneket mondani hogy szép vagy, szeretlek). Hétvégén aztán teljesen besokalltam a viselkedésétől és mondtam neki, hogy most egy jó darabig ne beszéljünk, ne találkozzunk. Az elmúlt pár napban nagyon jól éreztem magam, sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb lettem. Ő persze írogat minden nap (Jó reggelt, Jó éjt, sőt ma még a Hiányzol szót is sikerült leírnia). Szerintetek meddig várjak még avval, hogy megmondjam neki, hogy a szünetnek részemről vége, mert én szakítani akarok? 32/N

2020. máj. 29. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mondd.
2020. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Savlekotő ***** válasza:
83%

Már egyszer ki írtad úgy rémlik,ott is leírtuk szexre kellettél nagyon úgy látszik,40 anyukával él,de kellett egy puni.. jobban érzed magad nélküle,intő jel,szakíts..

70F

2020. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak annyira már ismerem, hogy erre azt válaszolja: pár nap telt még csak el, ne hozz ilyen gyorsan döntést... És valószínűleg hiába magyaráznám el neki még egyszer, hogy szerintem miért nem volt jó a kapcsolatunk, nem fogja megérteni (eddig se értette, mindig úgy volt beállítva, hogy én vagyok a túlérzékeny).
2020. máj. 29. 00:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Savlekotő- nem írtam még ki kérdést evvel kapcsolatban, de akkor úgy látszik mások is vannak ilyen helyzetbe. Szakítani akarok mindenképpen, csak azt nem tudom várjak-e még, személyesen mondjak-e el neki, vagy hagyjam a fenébe, majd magától is rájön ha nem válaszolok neki?
2020. máj. 29. 00:12
 5/10 Savlekotő ***** válasza:
79%

Persze,mert kell az ingyen fix puni,de semmit nem fog tenni ahogy eddig se tett, max hétvégente elmegy és megszexel,40 éves anyuval él szerinted ott hagyja mama hotelt? Nem fogja neki tök kényelmes hogy még te fogsz könyörögni neki.. Ezért nem volt komoly kapcsolata mert neki igy kényelmes,anya ellátja van szex,te érzed magad túl érzékenynek,nem mersz kilépni,neki ez tök jó igy,neked kevésbé. Közlöd vele,vége ennyi,ha szex kell,szerezzen mást hozzá.. Legyen tartásotok,ne legyetek hétvégi ürítők..

70F

2020. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem vagyok boldog, úgy döntöttem jobb lesz nélküled. Szia. Ennyi. Ne magyarázkodj, ne próbálkozz.

Gondok vannak vele,l nem is kicsik. Elvált, már öt éve, de még mindig az anyjánál lakik. 43 éves létére. A felesége gyerekekkel nyilván nem véletlen szabadult meg tőle, gáz a csávó. Érted, ha több gyerekkel bevállalja, hogy egyedül marad, az azért elég beszédes, hogy még úgy is jobb, mint ezzel az alakkal... Márpedig tuti nem ő lépett le, mert egy épeszű fickó se rúgja fel a családját azért, hogy visszaköltözhessen a gyerekszobájába az anyja mellé nő nélkül megöregedni.

2020. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
+ 32 éves vagy. Ne bántódj meg, én is annyi vagyok. DE nekem már van egy férjem, meg egy gyerekem... Érted, ketyeg az óra, te se leszel fiatalabb és hidd el, minél később jutsz el eddig, annál jobban fogod sajnálni, hogy csak most jutottál ide. Ha meg nem akarsz gyereket, akkor se egy ilyen lúzerral legyél már, sokkal jobbat is kaphatsz, még most van pár jó éved amikor tényleg akárhol keresgélhetsz. Ezzel a csávóval meg hülyeség lenne bármi komolyat tervezni. Nagyon gáz szegény csak pocsékolod az idődet minden szinten...
2020. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Nem ő a párod véletlenül? Kísértetiesen hasonlít 🤔

2020. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát így végigolvasva nagyon gyanús, hogy ő az. Mert az alapprobléma ugyanaz, bár akkor ezek szerint azt se tudta mióta vagyunk együtt és az életkora se stimmel. De azért az biztos, hogy a kérdező kapott elég elgondolkodtató válaszokat.
2020. máj. 29. 01:27
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Talalkozz vele egy kavezoban, ha meg mar talalkozni se akarsz vele akkor hívd fel telefonon. Annyit elmondhatsz neki, hogy reszedrol ez mar nem megmentheto ne is probalkozzon, meg hogy o egy befarsult alak es nem akarod hogy magaval huzzon es te jövőre is tervezel nem csak elsz mint a hal a vizben. Ne várj vele jobb ezen tul esni lehet hivni fog még parszor de majd feladja
2020. máj. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!