Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket is idegesített volna ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesített volna ?

Figyelt kérdés
Elegem volt a páromból így szakítottunk ! Folyton csúnyán beszélt! Annyira bosszantott ! Meg állandóan sietetett, hogy az első találka után mutassam be a szüleimet, eljegyzés meg ehhez hasonlók, költözzünk össze! Olyan nagy nyomás alatt voltam folyamatosan 🥺 De leginkább az a mocskos szája zavart :o

2021. máj. 22. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Mit akarsz most megtudni? Hogy az egyoldalúan bemutatott és számunkra ismeretlen ember idegesített volna-e? Engem biztos, mert elég sok dolog tud idegesíteni.


A kérdésed nem több, mint egy burkolt és kérdésnek álcázott őrjöngés, ami érthető, de semmi haszna nincs.

2021. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Idegesített volna engem is, ha folyamatosan rondán beszél, de ez már azelőtt kiderülhetett volna, mielőtt összejöttetek.

Bár én nem szakítottam volna csak ezért, ha amúgy szeretem és velem jól bánik, jól működünk együtt. Inkább kitaláltunk volna rá valamit, hogy erről valahogy szokjon le.

De, ha te így elengedted, akkor gondolom, nem is volt annyira erős a kapocs.


Számomra ez a mindent egyszerre csináljunk tempó jobban zavaró lett volna.

2021. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, nem passzoltatok össze.
2021. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!