Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan idegesített ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan idegesített ez a dolog fel ??

Figyelt kérdés
A pasi a randi nagy részében az exeiről beszélt, engem is próbàlt kérdezgetni az enyémekről. Én úgy vagyok vele,hogy nem szeretek róla beszélni, mert már elmúlt, és nem is nagyon érdekelnek, hogy ők min vitatkoztak. Szerintetek is idegesítő, vagy én gondolom túl?

2021. febr. 23. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is idegesítő.
2021. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
idegesítő
2021. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
pattintsd
2021. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
32 éves pasiról van szó egyébként.
2021. febr. 23. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értem mit kell ezen annyira kiakadni. Valamikor az ember élete részei voltak és bizonyos sztorik velük történtek meg. Most tagadja le hogy mondjuk veszekedtek x dolgon? Ahelyett hogy elmondja és már tudsz róla egy plusz infót hogy mit gondol arról a dologról és tovább lehet vinni a beszélgetést. Nem azt mondom hogy normális csak és kizárólag az exekről beszélni randin, de sok minden leszűrhető belőle. Nem nagy ügy. N
2021. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Tök egyértelműen illetlen dolog az exekről beszélni. Nekem az ilyen ember felejtős.
2021. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akadtam ki csak kicsit idegesített hogy folyamatosan ezeket mondta.
2021. febr. 23. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is gaz, plane, ha ugy kerdezgetett, hogy egyertelmuen latszott, h nem nagyon tetszik a tema.

nembaj ha ezek erintolegesen szobajonnek kesobb, de ne 1. randin.

2021. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, a srác azt mondta a randink előtt, hogy az exére ráírt, hogy milyen jó volt anno, de ááá, nem akar vele újra összejönni, de azért megírta neki ezt.. baszki.. én majdnem otthagytam. És nem értette mért lettem fura. De onnantól soha többet semmi ilyesmit nem mondott (évekig együtt voltunk).
2021. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!