Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már 1 éve vége van, de napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve vége van, de napról napra jobban hiányzik, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

6 évig voltunk együtt, lényegében miattam lett vége a kapcsolatnak, ezalatt azt értem, hogy idővel kevésnek bizonyultam minden téren, eleinte nehéz volt elfogadnom azt magamban, hogy okkal szeretett ki belőlem az exem, de aztán átgondolva a dolgokat teljesen jogos. Nem próbáltam visszakönyörögni magam és semmi hasonló, egyszerűen ha ő kiszeretett belőlem és elhagyott, akkor nincs mit tenni. Tudom, hogy soha nem fog visszatérni az életembe, de tudat alatt akkor is erre várok, pedig nem fog, és ha vissza is jönne, utána úgyis újra szakítanánk, mivel kevés vagyok.

Azt hittem, hogy később ez majd jobb lesz, de egyre jobban magam alatt vagyok, egyre jobban hiányzik és ugyanúgy szeretem. Fél év után próbáltam ismerkedni, de nem megy, így nem is erőltetem, és annak sincs semmi értelme, hogy úgy ismerkedjek, hogy nem vagyok túl az exemen. 1 éve már nem is szexeltem, persze lennének erre alkalmi partnerek és a külsőm is átlagos, de az sem megy.

Azt tudni kell, hogy a szakításunk előtt én semmit nem vettem észre abból, hogy ő nem szeret már engem, előtte lévő napokban, hetekben is megvolt köztünk az intimitás, értem ezalatt az összebújások, puszik, bókok. Egyik napról a másikra hagyott el engem csak úgy a semmiből, és én még mindig nem bírom feldolgozni, hogy vége, nagyon boldog voltam végig mellette.

Járt már valaki hasonló helyzetben?



2021. máj. 28. 03:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Én szakítottam négy év kapcsolat után mert nem működött (vagyis más elképzeléseink voltak a jövőt illetően) Nem zártam le magamban,azonnal összejöttem mással.(akivel mái napig együtt élünk)

Ennek öt éve.Mái napig gondolok rá.Az első év pokol volt.

2021. máj. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha kapcsolatra nem érzed készen magad, viszont új barátokat, élményeket érdemes szerezned. Sokat segít, ha emberek vannak körülötted akikre mindig számíthatsz, jók a lány barátok akikkel kicsit másképp utheted el az időt. Legrosszabb amit tehetsz, hogy bezárkózol.
2021. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

És azóta, hogy telt azaz 1 éved?

Okés elvileg az utóbbi 1 évben nem sok helyre lehetett elmenni kikapcsolódni, de azért nem csak otthon lehetett ücsörögni.


Tettél bármit azért, hogy lefoglald magad, hogy eltereld a gondolataidat?


Vagy csak nyomkodtad a telefonod hallgattad a depis zenéket, és nézegetted a képeiteket?

2021. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz! Nagyon komoly önértékelési problémára utal, ha 6 év után azt gondolod, hogy ez a te hibád, és kevés voltál..

Kizárt dolog, hogy 5 év 364 napig megfeleltél, és 1 nap alatt kiábrándult. Biztos vagyok abban, hogy ha nem magadban keresnéd a hibát, hanem külső segítséggel egy lépést hátra lépnél, és tárgyilagosan tekintenél a kapcsolatotokra, akkor kiderülne hogy sok minden nem volt rendben, csak amiatt, mert szereted elsiklottál felette. Az sem lehetetlen, hogy ő beleszeretett másba, amire semmi befolyásod nincs..

Abban igazad van, hogy így ezekkel az érzésekkel nehéz ismerkedni, és nem is biztos, hogy ki tudnál egészséges kapcsolatot alakítani. Kérj segítséget! Az viszont nagyon fontos, mint előttem írták, hogy menj emberek közé, barátkozz, szórakozz, nem feltétlenül cél a következő párkapcsolat, de begubózni felesleges.

2021. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miben voltál kevés az exednek? Több helyen is megemlíted...


Szerintem nagyon jól teszed, hogy hagysz egy kis időt magadnak, mielőtt új kapcsolatba kezdenél, de mindenképpen én is azt tanácsolnám, amit előttem már leírtak, hogy pörgesd fel a szociális életed picit. Járj el ide-oda barátokkal, stb. Csinálj olyan dolgokat, amik örömet okoznak a számodra.

2021. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Foglald le magad. Akár 1-2 alkalmit is megengedhetnél magadnak, hogy egy kicsit visszanyerd az önbizalmad.
2021. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim és ezalatt az egy év alatt is rengeteget találkoztam velük. Megismerkedtem új embereket, mindig csinálok valamit. A covid miatt itthon csináltam az edzéseket, mondanám ezt hobbinak.
2021. máj. 28. 19:14
 8/13 A kérdező kommentje:

Tavaly nyáron is voltunk a haverokkal Balatonon, diszkóba is, van hogy összeülünk egymásnal is beszélgetünk, társas stb. Így eléggé nagy társasági életet élek.

Járok futni reggelente munka előtt, 2 naponta munka után általában még itthon is edzek, így nem tudom mit tudnék még tenni, mert igazából végig érzem magamban azt az ürességet és legfőképpen este mindig sírok, mint egy idióta.

Próbálok élni/létezni nélküle, de nem megy.

2021. máj. 28. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt kellene boncolgatnod, hogy miért te vagy a hibás, ha elhagyott? Komolyan érdekelne, hogy mi elfogadhatatlant tettél. Egyáltalán elmondta, hogy miért szakított, lett új kapcsolata, ha igen mikor?

Lehet, hogy rosszul gondolom, de akkor cáfolj meg, de egyszerűen arról van szó, hogy fiatalon kerültetek össze, húztátok, amíg lehetett.. Rengetegen hiszik azt, hogy az első is lehet igazi, és a megszokás miatt együtt maradnak, de ez nagyon keveseknek jön össze. Teszem azt 16 évesen összejöttetek, nagy a szerelem, de onnantól kezd komolyodni az élet, iskola, munka és a jövőkép később kezd kialakulni, de X év után nem mindenkinek esik le, hogy hahó mi nem is illünk össze. Ez nem a te hibád, hanem ilyen az élet! Amit érzel, az az üresség pedig a megszokásból ered, semmi köze a személye hiányához.

2021. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lényegében igaz, hogy fiatalon kerültünk össze, 20 éves voltam, ő 22.

Sokszor munka után, amikor már hazaértem nem volt kedvem főzni, vagy takarítani, ritkábban takarítottam meg főztem, illetve adhattam volna magamra jobban, nem azt mondom, hogy igénytelen voltam, de a hétköznapokban is lehettem volna sokkal csinosabb, nőiesebb. Az ágyban is teljesíthettem volna jobban. Így igazából velem volt a probléma, ha jobban odafigyelek a külsőmre, a szexre és a háztartásra, akkor lehet nem történik ez. De lehet nem volt ez olyan nagy befolyással az egészre, nem tudom.

Azért is nem gondoltam, hogy probléma van, mert mindennap ugyanúgy beszélgettünk mélyebb témákról, érzésekről, a világ dolgairól, így azt hittem, hogy jó köztünk a kommunikáció is illetve eljártunk kettesben is sok mindenhová, közös barátokkal is lógtunk, nem mondanám azt, hogy kihűlt ez az egész, vagyis én ezt nem vettem észre, de nyilván így van. Én azt hittem összeillünk, tényleg nem éreztem azt, hogy ne lennénk társak.

Nem tudom, hogy azóta mi van vele, mivel én azzal a baráti társasággal teljesen megszakítottam a kapcsolatot, mivel nem akartam, hogy bármilyen közös szál is legyen, így nem tudok róla semmit, nem tudom, hogy van-e valakije, vagy volt-e. Facebookon nincs kirakva neki semmi, de ettől függetlenül még persze lehet kapcsolatban.

Szakításnál azt mondta, hogy úgy érzi, én nem szeretem őt, és csak megszokásból vagyok vele, és én úgysem fogok szakítani, ő pedig nem akar egy olyan emberrel lenni, aki nem szereti őt. Később pedig már azt mondta, hogy ezek miatt amiket az előbb felsoroltam, hogy nem tudtam teljesíteni ezekben, kevés voltam.

2021. máj. 28. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!