Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már 1 éve vége van, de napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve vége van, de napról napra jobban hiányzik, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

6 évig voltunk együtt, lényegében miattam lett vége a kapcsolatnak, ezalatt azt értem, hogy idővel kevésnek bizonyultam minden téren, eleinte nehéz volt elfogadnom azt magamban, hogy okkal szeretett ki belőlem az exem, de aztán átgondolva a dolgokat teljesen jogos. Nem próbáltam visszakönyörögni magam és semmi hasonló, egyszerűen ha ő kiszeretett belőlem és elhagyott, akkor nincs mit tenni. Tudom, hogy soha nem fog visszatérni az életembe, de tudat alatt akkor is erre várok, pedig nem fog, és ha vissza is jönne, utána úgyis újra szakítanánk, mivel kevés vagyok.

Azt hittem, hogy később ez majd jobb lesz, de egyre jobban magam alatt vagyok, egyre jobban hiányzik és ugyanúgy szeretem. Fél év után próbáltam ismerkedni, de nem megy, így nem is erőltetem, és annak sincs semmi értelme, hogy úgy ismerkedjek, hogy nem vagyok túl az exemen. 1 éve már nem is szexeltem, persze lennének erre alkalmi partnerek és a külsőm is átlagos, de az sem megy.

Azt tudni kell, hogy a szakításunk előtt én semmit nem vettem észre abból, hogy ő nem szeret már engem, előtte lévő napokban, hetekben is megvolt köztünk az intimitás, értem ezalatt az összebújások, puszik, bókok. Egyik napról a másikra hagyott el engem csak úgy a semmiből, és én még mindig nem bírom feldolgozni, hogy vége, nagyon boldog voltam végig mellette.

Járt már valaki hasonló helyzetben?



2021. máj. 28. 03:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na és sport közben nem találkozol senkivel? Utcátokban, környéken van egyáltalán valaki aki tetszik valamennyire akivel megismerkednél?


Van egyáltalán olyan személy akiről tudod, hogy kicsoda de nem tudtál még közelebb kerülni hozzá, ergo az a gond, hogy nincs meg rá a mód?

2021. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 9. válaszoló mindent leírt.


Ne hibáztasd magad, mert természetes, hogy idővel az ember már nem öltözik topmodellnek. Ez nem jelenti azt, hogy igénytelen vagy, és elhanyagoltad magad. Az ágyban való teljesítés meg olyan, hogy a szexet nem lehet erőltetni. Vagy jön valami szenvedélyesen, és jó lesz, vagy nem lehet igazán jó. Egy ilyen intim dolgot nem lehet gépiesen csinálni, de ha mégis, akkor nem lesz túl kielégítő. Munka után nagyon sok embernek nincs kedve, ereje főzni, szóval sokan megfőznek előre több napra, esetleg ételt rendelnek. Ez nem egy kirívó dolog.


Szerintem is arról volt szó, hogy ő volt, aki megszokásnak érezte az egészet, csak rád vetítette, hogy biztos te nem szereted. Gondolom, új vizekre akart evezni. Egyébként a környezetemben rengeteg 5-6-7 éves kapcsolat szakadt meg, köztük az enyém is, és ebből én léptem ki.

2021. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon mimóza vagy tényleg nem ártana a pszichológus!

Ezek szerint semmi kommunikáció nem volt közöttetek. Ha lett volna igénye a több házi kosztra szólhatott volna, vagy megcsinálja magának, a takarítás pont ugyanez. Szex, ez sokszor kardinális kérdés, de esélyed nincs javítani, ha nem mondja meg, hogy mit szeretne, hozzá teszem, hogy szabad akaratod van, és jogod bármire nemet mondani, ami neked nem fér bele. Aki szeret, az háziruhában is szeret, ha igénye lett volna, akkor vegyen szexisebb cuccokat, legfeljebb csak úgy veszed fel, hogy ő láthassa.

Az meg nevetséges indok, hogy azért szakít, mert nem szereted, az exed egy gumigerincű paraszt, örülj, hogy megszabadultál tőle. Legalább vállalta volna fel, hogy elmúlt, már nem szeret..

2021. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!