Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk sokadszorra, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk sokadszorra, de hiányzik az együtt töltött idő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sok ideje együtt voltunk már, ez alatt az idő alatt sokszor szakítottunk már, voltak mosolyszünetek de úgy érzem hogy mindig az ő hibájából. Én nagyon kényelmesen elvagyok egy kapcsolatban, ha a másik ember normális.

De sajnos az én párom (vagyis mostmár a volt párom) nagyon agresszív. Nem csak velem, hanem az anyukájával is lekezelően bánik, olyan szavakat használ, meg olyan lekezelő flegma néha hogy én ezt nem bírom elviselni.

Fél évet dolgozott valahol aztán onnan kirúgták, fél éve otthon van nem csinál semmit. Ha megyünk valahova akkor teljesen jószívvel elfogadja hogyha meghívom sőt még néha igényli is. Jó mondjuk néha ő is meghív, de arányaiban sajnos nagyon sok pénzem van már ebbe a kapcsolatba nő létemre. A kocsijába is beleadtam 150.000et amikor vett kocsit és nekem jól ment mert rábeszélt.

Annyira nem képes hogy levigye a saját kutyáját eü. sétára, a saját anyjával viteti le amikor két műszak között hazaesik fáradtan. Már volt hogy mondtam hogy vigyük inkább le mert már én sajnaltam szerencsetlen nőt.

Többször volt már hogy megütött, egyszer azért mert álmából felkelt és valami jót álmodott és én hozzá mertem szólni, másodszor azért mert nála aludtam és ilyen paranoiás dolga van hogy tegyem be a telefont a fiókba hogy nehogy lefotozzam vagy nem tudom. Kicsit be voltam rúgva és nagyon felkaptam ezen a vizet és kiabáltam aztán nekem esett és elkezdett fojtogatni és kidobott a lakásból. Mai napig igazat ad magának mert hogy kiabálni mertem.. Egyszer volt hogy az ajtonak is nekilökött, meg megszorította a kezemet, az ágyban is durván nyúlt hozzám, csomószor voltam amiatt is kék zöld.

Lekezelő velem, úgy érzem nem kezel engem nőként pedig nekem a legfontosabb célom az hogy egy kapcsolatban nőként tudjak kiteljesedni , szépen bánjanak velem stb.

Már csomószor szóltam neki akkor pár napig változás van, (normális, mint lennie kéne), aztán pedig visszaáll minden.


Tegnap mondtam egy vicces kis butaságot amin átlagember maximum nevetne egyet, vagy nem törödne vele. Ő ostobának nevezett elkezdett lehordani mindennek, amit én nem tűrtem és a vége az lett hogy megvédtem magam egy olyan dologgal amitől tudom hogy jól hogy egy kicsit azért tart és akkor annyit írt hogy ne írjak smseket meg ne zaklassam. Hát nem is írtam többet.. Azóta csend van.

úgy érzem nagyon hiányozna a közös idő (voltak programok) ha többet nem beszélnénk de tudom hogy nagyon gaz ahogy bánik velem. A családom is elfogadta őt, bár apám azt mondta ha mégegyszer kezet emel rám, akkor szétveri. (a bántások régebben voltak )


23/ N


párom is ugyanannyi



2020. jan. 13. 14:12
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyunk kisebbségiek. Szóval jóval komolyabb a helyzet annál..
2020. jan. 13. 14:17
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen nőket...tudod hogy gáz a kapcsolat, bánt fizikailag és lelkileg , de mégis visszamennél hozzá.
2020. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Először is döntsd el mi a fontosabb, a normális emberi bánásmód, a békés, nyugodt kiegyensúlyozottság vagy a közös programok ezzel az emberrel, aminek az ára a bántalmazás. Nem akarom elhinni, hogy 23 évesen képtelen vagy tartalmasan megtölteni a mindennapjaid nélküle. Hobbik, barátok, tanulás, munka, bármi? Hidd el, minél tovább maradsz ebben a szarban, annál jobban bele fogsz kényelmesedni, pedig nélküle igazán kinyílna a világ, még úgy is, ha emiatt átmenetileg (!) le kell mondanod a közös programokról. Ne várj addig, amíg az áldozat szerep válik a komfortzónáddá, mert akkor az egész életed szarabbnál szarabb kapcsolatokban fogod eltölteni. Megéri?
2020. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

fizkailag már nem, de nagy nyomot hagyott bennem az mikor bántani mert de lelkileg folyamatosan. :( már azok a mondatai is olyan agresszívak hogy kösz meg bocs, meg ahogy reagál...

csak tavasszal olyan jol megvoltunk, jo volt minden, most meg nem..

2020. jan. 13. 14:21
 5/31 anonim ***** válasza:
És ki "vemhes"? :D Csak a címszavak miatt kérdem.
2020. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

hobbi van, de közös hobbi volt (az autók, autózás) ami egyedül nem pláne és együtt csináltuk és imádtam.


családdal csak a baj van, örülök ha nem vagyok otthon, édesapám skizofrén és iszik.


munkámra nem lehet panaszom, semmilyen téren.

2020. jan. 13. 14:22
 7/31 A kérdező kommentje:
ma 14:22 azta :D :D "vehemensséget" akartam írni, ami a hirtelen indulatos természetet jelenti :D :D
2020. jan. 13. 14:23
 8/31 anonim ***** válasza:

Na, téged is nemsokára a facebook hírfolyamon fogunk viszontlátni szétvert arccal.

Bármit magára adó nő az első fizikai bántalmazásnál menekül és minden kapcsolatot megszakít az exxel. Te ennek ellenére többszörös bántalmazás után még békülnél is vele?? Beleestél egy nárcisztikus csapdájába, minél előbb menekülj, szakíts meg vele minden kapcsolatot, különben az a pár pofon, folytogatás mèg csak a kezdet volt. A szüleid sem normálisak,ha hagyják, hogy a lányuk egy ilyen vadállattal legyen együtt. Ja és még léhűtő munkanélküli is, akit te tartasz el. Eszem megáll milyen nők vannak.

Gyorsan keress egy másikat és erre a baromra meg vissza se nézz. És ne gyártsd a kifogásokat,hogy néha jó a vele töltött idő, mert az az egyetlen jó dolog amit leírtál, a 10 másik negatív mellett. Nem nehéz eldönteni,hogy merre billen a mérleg...

2020. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Csak felsz nélküle újra kezdeni...
2020. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
de egy ilyen ember VALÓJÁBAN hogy gondolkodhat rólam? belül a lelkébe minek vagy kinek tart engem? szeret vagy nem? vagy hogy
2020. jan. 13. 14:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!