Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 42 éves férfi 2 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi 2 hónap után megkéri a kezem, odaköltöztet magához, felmondatja velem az állásom majd 2 hét együttélés után olyan indokkal hogy én nem bízom benne szakít. Rá 3 napra azt kéri béküljünk ki, majd másfél napra rá szakít. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja ismerte meg egy férfit akivel sokat találkoztunk, randevúztunk egész napokat.2 hónap ismerettség után egy este remegve letérdelt és egy kulcskarikával (mert épp nem készült és hirtelen ötlet volt neki) megkérte a kezem. Mondta hogy természetesen gyűrűt is fogok kapni. Rá egy hétre mondta hogy költözzek oda hozzá mert együtt szeretne élni velem, családot akar a későbbiekben stb. Mindent részletesen megbeszéltünk, azt mondta hagyjam ott az állásom, ami egyébként pont friss váltás volt és keressek ott ahol ő lakik(Budatétény). Szétnéztem, láttam nem lesz gond ott állást találni. Pénteken odavittük a ruháim egy részét és mivel a jövőhetet szabinak vette ki úgy volt megbeszélve visszük a bútoraim illetve a többi cuccom is. Azon a héten ez valahogy elmaradt, mert hiába mondtam neki minden más fontosabb volt. Közben elkezdtem interjúkra járni és fel is vettek volna egy helyre de előző nap a pasi egy vita alkalmával amiben azt firtattam ugyan mikor megyünk le a bútoraimért hogy ne zsákokból keljen öltözködnöm a munkahelyre azt mondta ő ezt nem bírja tovább elege van és legyen vége. Amikor azt kérdeztem tőle és akkor most mit csináljak azt válaszolta: ha én kérdezném tőled te azt válaszolnád old meg. Eljöttem de 3 nap múlva hívott hogy ő mégse úgy gondolta és beszéljük meg. Visszamentem hozzá majd rá másfél napra olyan indokkal hogy én előző este annyit mondtam neki ahogy hazajött hogy már puszit sem adsz megint kidobott. Közbe kiderült hogy az előző párja elköltözése és az én beköltözésem között 2 nap telt el. Nekem meg azt hazudta egy éve szakított a párjával. Minden nap felhívott volt hogy este is, délután is. Egész hétvégéket együtt töltöttük, normális lovagias volt, kedves, érdeklődő és mindentől óvott. Ahogy odaköltöztem teljesen megváltozott, mintha 2 külön ember lenne. Szerintetek mi baja van a pasinak? Járt már így más is?

#kirúgott a pasi
2021. máj. 31. 15:42
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
A másik problémám hogy a cuccaim nála vannak és azt beszéltük segít visszahozni de már egy napja nem reagál amikor ez miatt keresem.
2021. máj. 31. 16:04
 12/46 anonim ***** válasza:
86%

"42 éves férfi 2 hónap után megkéri a kezem, odaköltöztet magához, felmondatja velem az állásom majd 2 hét együttélés után olyan indokkal hogy én nem bízom benne szakít. Rá 3 napra azt kéri béküljünk ki, majd másfél napra rá szakít. Ez normális?"


És az a hülye nő, aki ezt beszopja a pasitól, az normális? >:)

2021. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm még arra volt szükségem hogy egy nethuszár is belém rúgjon. Remélem egyszer neked is elveszi az eszed a szerelem aztán te is besétálsz abba a bizonyos erdőbe...
2021. máj. 31. 16:11
 14/46 anonim ***** válasza:
95%
Legalább tanultál belőle. A létbiztonságodat senkiért se adjad fel!
2021. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%

Egy golyó az ilyen fejébe, meg egy a kezébe, hogy tudja mi van a fejében. Ne haragudjatok hogy ilyen radikálisan fogalmaztam, de férfiként felfordul az ilyen elemektől a gyomrom.


Menekülj, kérdező! Tilt-töröl, ha visszajön egy orbitális saller az arcába!

2021. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
81%
Úristen! Tényleg van ennyire buta naiv nő??! 🤦‍♀️
2021. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
99%
A bútoraid kapcsán jelezd, hogyha nem ad hozzáférést hozzájuk, akkor a rendőrséghez fordulsz és emlékeztesd, hogy addig neki a felelős őrzés szabâlyai szerint kell eljárnia.
2021. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
98%
ez egy elmebeteg, mielőbb szabadulj meg tőle. keress egy munkahelyet, ott ahol neked jó, hozzá egy lakhatást és ha mindened visszaszereted, szóba se állj vele soha többet.
2021. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
92%

A pasi klinikai eset.

Kérdező, viszont te sem vagy egy észkombájn:(

2021. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vársz ezzel vagy fél évet, mert kb. annyi idő alatt bukik ki, milyen a másik.
2021. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!