Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 42 éves férfi 2 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi 2 hónap után megkéri a kezem, odaköltöztet magához, felmondatja velem az állásom majd 2 hét együttélés után olyan indokkal hogy én nem bízom benne szakít. Rá 3 napra azt kéri béküljünk ki, majd másfél napra rá szakít. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja ismerte meg egy férfit akivel sokat találkoztunk, randevúztunk egész napokat.2 hónap ismerettség után egy este remegve letérdelt és egy kulcskarikával (mert épp nem készült és hirtelen ötlet volt neki) megkérte a kezem. Mondta hogy természetesen gyűrűt is fogok kapni. Rá egy hétre mondta hogy költözzek oda hozzá mert együtt szeretne élni velem, családot akar a későbbiekben stb. Mindent részletesen megbeszéltünk, azt mondta hagyjam ott az állásom, ami egyébként pont friss váltás volt és keressek ott ahol ő lakik(Budatétény). Szétnéztem, láttam nem lesz gond ott állást találni. Pénteken odavittük a ruháim egy részét és mivel a jövőhetet szabinak vette ki úgy volt megbeszélve visszük a bútoraim illetve a többi cuccom is. Azon a héten ez valahogy elmaradt, mert hiába mondtam neki minden más fontosabb volt. Közben elkezdtem interjúkra járni és fel is vettek volna egy helyre de előző nap a pasi egy vita alkalmával amiben azt firtattam ugyan mikor megyünk le a bútoraimért hogy ne zsákokból keljen öltözködnöm a munkahelyre azt mondta ő ezt nem bírja tovább elege van és legyen vége. Amikor azt kérdeztem tőle és akkor most mit csináljak azt válaszolta: ha én kérdezném tőled te azt válaszolnád old meg. Eljöttem de 3 nap múlva hívott hogy ő mégse úgy gondolta és beszéljük meg. Visszamentem hozzá majd rá másfél napra olyan indokkal hogy én előző este annyit mondtam neki ahogy hazajött hogy már puszit sem adsz megint kidobott. Közbe kiderült hogy az előző párja elköltözése és az én beköltözésem között 2 nap telt el. Nekem meg azt hazudta egy éve szakított a párjával. Minden nap felhívott volt hogy este is, délután is. Egész hétvégéket együtt töltöttük, normális lovagias volt, kedves, érdeklődő és mindentől óvott. Ahogy odaköltöztem teljesen megváltozott, mintha 2 külön ember lenne. Szerintetek mi baja van a pasinak? Járt már így más is?

#kirúgott a pasi
2021. máj. 31. 15:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
99%
Az előző munkahelyedre még vissza mehetsz, vagy azzal mi van? Sajnálom, hogy így jártál, a pasinak egy pszichológus kellene.
2021. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%

És te komolyan belementél ebbe 2 hónap (8hét) után??? 😂

Sok elmebeteg van, és ezek mindig megtalálják egymást.

Remélem nem komoly a kérdés.

2021. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%
Ez még vagy végérvényesen sérült.
2021. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
70%

Nem a 2 hónap kevés, mert én is 3 hónap után költöztem össze párommal, de az első 3 hónap alatt is már nagyon sokat aludt nálam, volt, hogy 2 hetet nálam volt egyhuzamban. Ti még ezt is kihagytátok.

Hagyd a francba az ilyen pasit.

2021. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es igen belementem mert minden jel arra utalt megbízhatok benne. Mindent részletesen átbeszéltünk és ő kérte hogy költözzünk össze. Az exférjemmel is összeköltöztünk 2 hónap után és leéltünk egymás mellett 8 évet. Életemben nem jártam még így és nem is hallottam hasonló sztorit sem.
2021. máj. 31. 15:49
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

Miért akarjátok bemagyarázni, hogy ez tök természetes?????? 😂 Úristen... 2 hónap alatt az alaptermészetét sem ismered ki. Nemhogy összeköltözés meg gyerek stb...

Kapjatok már a fejetekhez.

2021. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
93%
Ne viccelj, itt mar lanykeres is volt. Egybol red flag, aki ilyet csinal egy 2 honapos kapcsolatban. Nem csak a ferfi reszerol vannak itt gondok.
2021. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Senkiben nem bízhatsz meg, aki két hónap után megkéri a kezed. Az nem normális, már ne is haragudj. Már ebből kiderül, hogy ad hoc döntéseket hoz, nem megfontolt. És még egy sereg más dolog is. Te ugyanolyan buta és felelőtlen vagy, mint ő, az első férjeddel meg talán szerencséd volt. De két hónap semmire sem elég.
2021. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nyílván korainak éreztem én is a lánykérést de mivel senkinek nem kérte még meg a kezét előttem és az összes kollégájának, barátainak a menyasszonyaként mutatott be nem sejtettem hogy komolytalanul gondolja. És azt sem sejtettem hogy előző nap még nevetve meséli hogy az egyik kollégája júliusra a pecaversenyre a nászutas lakosztályt foglalta le nekünk másnap meg szakít
2021. máj. 31. 15:58
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted, hogy két hónap után teljesen mindegy, hogy gondolja? Akár komolyan is gondolhatta, de egy ilyen felelőtlen embernek eddig tart a "komoly".
2021. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!