Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan lehet tudni, hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy jó döntés lesz a szakítás?

Figyelt kérdés
Együtt élünk így még nehezebb.. Hosszú lenne leirni mi vezetett oda, hogy úgy érzem hosszú távon ez lenne a jobb talán. El lehetnénk még évekig de olyan állóvíz az egész,meg vannak elég nagy személyiségbeli különbségek, illetve amíg csak mondtam neki, ha ez így megy tovább elkoltozom, megkaptam parszor hogy "el lehet húzni ha ennyire szar velem". Aztán amikor mondtam neki hogy oké akkor van hova mennem már, na akkor mindjárt teljesen magába zuhant hogy nem akar elveszteni stb. Igazából csak tapasztalatokat kérnék, hogy amikor nem volt harmadik fél képben, sem bántalmazás, honnan tudtatok hogy itt a vege es nem lesz hülyeség mindent felboritani?

2021. jún. 10. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már azt érzed, hogy nem vagy boldog így, nem is lehetne helyrehozni a problémát és szakítani akarsz és ez nem csak egy múló gondolat vagy hullámvölgy, hanem tartós, akkor jó döntés a szakítás.
2021. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése a szakítás,tedd meg az első lépést. Csak így fogjátok megtudni,hogy fontos-e a másik,vagy tényleg nem érdemes tovább folytatni.
2021. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából a ha ez így megy tovább elköltözöm és a van hova mennem már mondat között..

Gondolom visszakönyörögte magát, fűt fát ígért és nem történt semmi, nem is fog ezután sem, bármi is az oka, hogy boldogtalan vagy mellette, azon ő nem akar változtatni.

2021. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már úgy hogy a munkahelyedre már szabályosan vonszoltad magad? 0 kedvvel motívacióval mentél be? Na utána pedig amikor felmondtál vagy kirúgtak egy nagy kő esett le a szívedről "szegény " voltál de boldog? Mindenre lett időd kivirúltál? Ilyen lesz ez is.
2021. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

#4-esnél a bölcsek köve. Voltam így kapcsolattal, munkahellyel is. Amikor már minden nap kín, akkor többnyire menthetetlen a helyzet, váltani kell sajnos.

Ha kapcsolat, ha munka.

2021. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így olvasva tök egyértelmű, hogy lépj ki.
2021. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan lehet tudni? Nos, idővel.


Én hasonló helyzetből léptem ki, mint te, és az idő engem igazolt. Sokkal boldogabb, motiváltabb, megkönnyebbültebb és nyugodtabb vagyok az energiavámpír, érzelmileg bántalmazó exem nélkül.

2021. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy anno elköltöztem végül, a kérdés után szerintem pár nappal és életem egyik legjobb döntése volt! 😊
nov. 27. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondtam én (4es)
dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!