Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyéjszakás, nyomulós pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás, nyomulós pasit hogy lehet lekoptatni?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy finoman, kíméletesen. A legnagyobb gond, hogy nincs nagy távolság köztünk, és régebbről ismerjük egymást. Az elején nem volt tisztázva semmi, háromszor találkoztunk személyesen. Közben jöttem rá, hogy a szex az igazából átlagos, csak már nagyon vágytam rá, először azért akartam annyira. A jelleme alapján pedig nem az, akit keresnék egy párkapcsolatra. Egyfolytában ír, csenget, sőt folyton találkozni akar. Már meguntam a kifogásokat. Hogyan lehetne úgy megmondani neki, hogy nem szeretnék már semmit, hogy a lehető legkevésbé legyek p*csa és undok? Vagy idővel rájön, hogyha nem akarom látni már, akkor ennek vége? Tényleg nem akarom megbántani, vagy megalázó lenni vele, kedves pasi, de rájöttem, hogy egyáltalán nem az esetem. Köszi előre is a tippeket.

2021. jún. 12. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
"Nagyon aranyos vagy Feri, de az élet nem csak a szexről szól! Én úgy érzem, nem egymást keressük!"
2021. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Nincs mit finomkodni, mert az ilyen tapados egyedek altalaban nem ertenek a szep szobol!

Nem kell goromban, de lenyegretoroen es hatarozottan, hogy minden remeny elszalljon belole!

2021. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kifogásokon túl vagy, akkor tudnia kellene, hogy neked nem fontos. Nyugodtan írd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, mert nem illetek össze, 1x jó volt. Kapcsolat szintjén nem látsz benne potenciált.
2021. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül, hogy elítélnélek a könnyelmű szex miatt, nyilván a pasi sem nősülni akar, csak áll neki a dákó és a veled kapcsolatos tapasztalatai után reméli, hogy leesik neki valami tőled.

Nem kell belegázolni, de mindenféle kifogáskeresés és hazudozás nélkül meg kell neki mondani, hogy "Bocs', de részemről ebbe ennyi fért bele, nem akarom folytatni!"

2021. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nincs más megoldás. Nem szoktam belemenni ilyen hamar, csak ez most így sikerült. Hát nem tudom, én nagyon kínosnak érezném bevallani ezt neki, főleg miután rengeteget beszélgettünk mindenről, és nagyon jófej velem. Lehet ő többet is akarna már, félek hogy kezd érezni valamit, azért ilyen tapadós. Így nem tudom, mennyire lenne bátorságom megmondani neki.
2021. jún. 12. 11:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

"Így nem tudom, mennyire lenne bátorságom megmondani neki."


Hát, ha nincs bátorságod megmondani neki, akkor majd a dédunokáitoknak lesz miről mesélned, a hosszú, téli estéken!

Ne húzd az időt, az övét sem!

2021. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 Ne ijesztegess ilyesmivel. 😃

Ez így lenne logikus, hogy elmondom neki: nem illünk össze, nem fogott meg.

Hogy őszinte legyek, amiatt is van bennem félsz, hogy mivel régről ismerjük egymást látásból, bosszúból ő talán mindenkinek az ismerősi köreimből elmondaná, hogy egy én is egy olyan lány vagyok, aki csak szexelni akar, kihasználja a pasikat. Pedig ez nem így van, sőt, kevés srác van, akivel a szexig jutottunk, ez az utóbbi sikerült félre, várnom kellett volna, de így alakult.

2021. jún. 12. 11:49
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bátornak kell lenned, miatta, és főleg magadért! Sokkal egyszerűbb mindenkinek, ha most megmondod, hogy nem akarsz folytatást. Ha korrekt akarsz lenni (és kérdezi), akkor mondd meg, hogy semmi probléma nincs vele, de te nem érzed azt sem szexuálisan és főleg érzelmileg, hogy vele gondolkodj.
2021. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Kedves Kérdező!

Totálisan mindegy, hogy az ismerősi körödnek mesélget, vagy mit mesélget, mert nyilván azok az emberek nem a pasi által fognak megismerni, már kialakult véleményük van rólad.

Egyébként is, azt soha nem fogod tudni kivédeni, hogy valaki mesélgessen rólad, még akkor is, ha esetleg a dolog meg sem történt.

Ha nincs bátorságod szóban, akkor írd meg neki email-ben és lapozz!

Jobb az ilyesmin minél hamarabb túlesni!

2021. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha rádír, akkor ne azonnal írj vissza, unalmasan írj, emojik nélkül, és ne kérdezz vissza soha. Rá fog jönni néhány nap után legkésöbb hogy nem kene tovább hajtania mert nem érdekled.
2021. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!