Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyéjszakás, nyomulós pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás, nyomulós pasit hogy lehet lekoptatni?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy finoman, kíméletesen. A legnagyobb gond, hogy nincs nagy távolság köztünk, és régebbről ismerjük egymást. Az elején nem volt tisztázva semmi, háromszor találkoztunk személyesen. Közben jöttem rá, hogy a szex az igazából átlagos, csak már nagyon vágytam rá, először azért akartam annyira. A jelleme alapján pedig nem az, akit keresnék egy párkapcsolatra. Egyfolytában ír, csenget, sőt folyton találkozni akar. Már meguntam a kifogásokat. Hogyan lehetne úgy megmondani neki, hogy nem szeretnék már semmit, hogy a lehető legkevésbé legyek p*csa és undok? Vagy idővel rájön, hogyha nem akarom látni már, akkor ennek vége? Tényleg nem akarom megbántani, vagy megalázó lenni vele, kedves pasi, de rájöttem, hogy egyáltalán nem az esetem. Köszi előre is a tippeket.

2021. jún. 12. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg neki, hogy jól érzed vele magad,de hogy ennél te többre vágynál. Komoly kapcsolatot szeretnél. Viszont ilyen téren nem illetek egymáshoz.És az idő meg csak telik, és elveszitek a lehetőséget egymástól hogy rátaláljatok az igazira.
2021. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#7

Ha elmondja mindenkinek, akkor utána már le sem tudod magadról vakarni a pasikat. Válogathatsz kedvedre. Tapasztalat.

2021. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Mond neki h menjen el tripperre tesztelni mert pozi lett a te teszted

😂

2021. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 exronin ***** válasza:
76%
Nagyon gáz vagy. Kúrni van bátorságod, őszintènek lenni, na az már nem megy, inkább vadidegeneknek rinyálsz virtuálisan.
2021. jún. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az az eset, amikor letiltom mindenhonnan, ha az első konkrét visszautasítás után is nyomul.
2021. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!