Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen tényleg reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tényleg reménytelen edzőterembe járó, izmos pasit találni, aki nem egyéjszakásat, hanem komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Eddig 9 ilyen pasival beszélgettem, mind egyéjszakásat vagy barátság extrákkal kapcsolatot keresett. Én is edzem, jó alakom van, nem vagyok kiállhatatlan természetű, így nem értem végképp mi a baj.

2021. máj. 13. 13:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Igen, reménytelen 🤷‍♂️
2021. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Hát ja, Magyaroszágon az ilyen pasik nagyon el vannak szállva maguktól. Ezért csak szexelgetnének összevissza. Külföldön az ilyen pasik (is) sokkal normálisabbak.
2021. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Jó lassan fogom leírni, hogy te is megértsd.


A TINDER, az egy SZEXPARTNER kereső. Ott a normális ember, az SZEXPARTNERT keres.

Tudod, cipőboltban sem kérdezem meg az eladót, hogy van e búvárszivattyúhoz tömítés. >:)

2021. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Én edzőterembe járó izmos pasi vagyok, mégsincs matchem. Szerintem te nem ilyet keresel, hanem edzőterembe járó szteroidozó férfit.
2021. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
#3 ez már nagyjából 2 éve nem igaz. Vegyesen szexpartner- és párkapcsolatkereső is. Nekem volt 2 párkapcsolatom is onnan és több is lehetett volna, ha belemegyek.
2021. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Legtöbben használják pàrkapcsolat keresésére is. Izmos, kigyúrt alatt azt értem, hogy rendszeresen, heti 4-5 alkalommal min. járjon konditerembe, ami látszódjon a testén is, ne csak felsőtestre gyúrjon.
2021. máj. 13. 13:28
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

5.-nek.


Itt, a Balkánon. Sok külföldi ügyfél jár a cégünkhöz...járt, a COVID előtt, na mindegy, a lényeg, hogy folyton kérdezték, hogy mi a gond a magyar csajokkal, mert a Tinderes randipartnerük sokszor magyar káromkodások közepette hagyta ott őket, mikor előhozakodtak a dugással. És nem hitték el, hogy itt a sok buta csaj azt hiszi, hogy ez komoly kapcsolatra való. Bár...biztos a Rosszlányok.hu oldalon is vannak kedves, vallásos, család centrikus prostik.

2021. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Azért ne hasonlíts már egy rosszlányokat a Tinderhez, csomó pasi adatlapján ott van a bioban, hogy only for serious relationship/not seeking one night relationship vagy valami hasonló szöveg.
2021. máj. 13. 13:40
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
#7 de mi nem a Balkánon vagyunk, hála Istennek. És talán nem a randin kéne előhozakodni a dugással, hanem már előtte letisztázni, ki mit akar.
2021. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%

8.-nak. Sokan nem merik beírni, hogy csak dugni akarnak, meg nem is tudnak angolul, lásd Kari Geri.


9.-nek. Előtte? Már akkor tisztáztuk, mikor eljöttél a találkozóra. Vagy te simán beállsz a kocsiddal a benzinkútra, akkor is ha nem akarsz tankolni?

2021. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!