Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal (23) nem rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal (23) nem rég szakítottunk, de kettős érzéseim vannak. Elengedjem, vagy van remény?

Figyelt kérdés

Január óta voltunk együtt, tudom ez nem hosszú idő, és ezidő alatt sem tudtunk annyit randizni a vírus miatt, illetve szakdolgozatot írt, és államvizsgázott. Mindenben támogattam, és nem volt köztünk konfliktus.

Azzal az indokkal szakított, hogy nagyon szeret, de úgy érzi nem tud annyit nyújtani, mint amennyit érdemlek és amennyit én beleteszek. Mondtam, h ennyi idő alatt érthető még h nála ez picit lassabban megy, adjunk ennek időt, vagy szünetet de nemet mondott.

Viszont azóta is folyamatosan keres, puszilgat, ölelget, fogta a kezem, nagyon sírt is, és se a szülei, se a barátai nem értették, hiszen állandóan rólam àradozott.

Lehetséges hogy a munkába állás miatt meg az eddigi dolgok miatti stressz miatt beijedt, hogy nem fog tudni újra foglalkozni velem, és látja hogy ez fáj és kímél engem.

De ha két ember szereti egymást, ennek így véget vetni iszonyú.

Valakinek volt hasonló tapasztalata? Nem tudom, hogyan tovább, bárki aki ismeri azt mondta ennek még nincs vége, de nem tudom mit tegyek

Ha valaki tud segíteni ne tartsa magában

(21l)



2021. júl. 4. 14:46
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
93%
Ez a nem tud annyit nyújtani egy szimpla kamuszöveg. Màs van a hàttérben.
2021. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Velem is hasonló indokkal szakítottak 1 hete. :(

Engem is érdekelne, mi a teendő ilyenkor.

2021. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Rúgd ki azonnal és tilts le mindenhol!

A szakítás oka nevetséges, ha neked ez probléma lenne, akkor megteszed, ne döntsön helyetted arról, hogy neked mi felel meg.

Ha szakított ne keressen, csókoljon, bújjon, mert végtelenül szánalmas. Az exed hülye, menjen pszichológushoz, te meg lépj tovább.

2021. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem értitek ti az embereket. Figyelj, a legtöbben nem szeretnek kegyetlen dolgokat ahhoz odavágni, aki az egyik legközelebbi személy hozzájuk, mert nem pszichopaták.


Ez a szöveg, amit az exed mondott mint indok nyilván nem igaz. Nem azért nem igaz, mert hazudni akar neked vagy ilyesmi. Egyszerűen csak amit gondol, az nem jön a szájára veled szemben. Nem akar megalázni. Ha erősködsz és kimondatod vele, akkor készülj fel egy nagyon kemény gyomrosra. Nem biztos, hogy jobban jársz vele. Az igazság néha csak egy nagy és nehéz kalapács, amivel fejbe tudod vágni a körülötted lévőket. A tapintat legalább ugyanolyan fontos érték.

Különben, ha elég jól ismered, akkor általában ki lehet találni ilyenkor a valódi okot.

2021. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!