Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom szakított velem. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szakított velem. Hogy vészeljem át ezt az időszakot? Van remény rá, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátom pár napja szakított velem és én teljesen magamba zuhantam. Nem voltunk sokáig együtt, de nem tudom mit tegyek, az egész életemet üresnek érzem. Csak az tartja bennem a lelket, ha arra gondolok, talán még változhat ez a helyzet.


Le szerettem volna írni ide, mi történt, de túl hosszúra sikeredett, így ha valakinek van kedve elolvasni és megosztani a véleményét, tapasztalatait, esetleg élt át már olyat, hogy szakítás után újra összejött a párjával, írjon és elküldöm privátban.


Előre is nagyon köszönöm!



2018. máj. 17. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez majdnem mindenkinek ilyen rossz. Szinte mindenkivel megesik élete során. Szóval nem különleges a helyzeted, ez csak nyomorúságosan rossz érzés, de szerencsére ennek pont ilyennek kell lennie, úgyhogy minden oké.
2018. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is szakítottunk 2,5 év után... nagy cucc, akkor is már félévvel tovább húztuk, mint kellett volna.


Nehéz volt, sírtam sokat, mert mégiscsak sok midnen kötött össze, aztán lassan elengedtem őt.


Lassan 2 éve pedig egy csodás férfivel vagyok kapcsolatban, akihez az ex pipiskedve sem érhet fel :)

2018. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert minek akarnád visszakapni?
2018. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi is most szakítottunk barátommal, ha gondolod írj! Érdekel a történet.
2018. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia mi majdnem szakítottunk áprilisban,mert megsértődött valamin átmentem még aznap hozzá beszélgettünk most június van és még mindig együtt vagyunk.
2018. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!