Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért próbálkoznak be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak be a „azért maradjunk barátok” dologgal?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak helyzetek, ahol esetleg működhet. Esetemben kiderült, hogy hónapokig hazudozott a srác, és kihasznált, ennek ellenére volt pofája 3-szor is leírni nekem, hogy maradjunk barátok, mert szeret velem beszélgetni. Amikor ezt elutasítottam, azzal próbálkozott, hogy most csak megbántva érzem magam, de ez majd elmúlik, és ismét a maradjunk barátok. Ezt miért kell? Eszem ágában sincs vele soha többé beszélni azok után, amit csinált velem. Esetleg bűntudata van, és ezzel próbálna enyhíteni rajta?

Bármit válaszoltok, egy undorító féregnek fogom tartani, tényleg csak elméletben érdekelne a válasz.

30 körül vagyunk mindketten, nem tini kategória.


2021. júl. 8. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha "barát" maradsz vele, azzal mentesíted a felelősségvállalás alól, leveszed róla a lelkifurdalás terhét, mert úgy érezheto, hogy megbocsátottál neki. Ezzel benne minden el lenne rendezve.

Igen, görény, és csak róla szól, nem rólad. Ne maradj vele jóban, átb.szott, számoljon el egyedül a lelkiismertével.

2021. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is valami ilyesmire gondoltam. Remélem szenved ő is legalább egy ideig, ha már ekkora szemétláda volt.
2021. júl. 8. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első válaszát! Csak így akarja megúszni a bűntudatot. Velem is ezt játszotta el a férfi. Végül össze vesztünk és letiltott.
2021. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már balfax kérdező. Egy barát letérkövezi a kocsibejáród, segít lecserélni a tetőd vagy vasbetonozni...szerintem próbálkozz be, kiderül mennyire gondolja komolyan. 😃
2021. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is ezt csinálta velem, pedig szakításkor elhordott minden szarnak, mindenért engem hibáztatott. Pedig ő volt az, aki a kolleginajaval talalkozott titokban.. Aztán annak ellenére, hogy elhordott mindennek, jóban akart maradni. Hónapokig irkalt, majd tiltottam. Idióta az ilyen. A tiéd mit művelt? Egyébként sajnálom. Remélem hamar kihevered ezt a néhány hónapot. Nekem sajnos éveket kellett.
2021. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ex barátnőm ugyanígy előjött a maradjunk barátok szöveggel, hónapokig hazudta ki a szemem.

Nem maradtunk barátok 😁

Te se alazkodj meg, ezt nem te cseszted el. Beteg állat az ilyen.

2021. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is ezt mondta, miután átvert és szakított velem. Hülye lettem volna a barátja maradni, töröltem az ismerőseim közül és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Azért mindennek van határa.
2021. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hivatalosan nem voltunk együtt, munkahelyen ismerkedtünk össze, ahonnan ő már tavaly év végén elment, ettől kezdve próbált randira hívni. Hónapokig írogatott a covid alatt, aztán amikor vége lett a lezárásoknak, el is mentünk. Később le is feküdtünk egyszer, majd ezután is erősen szexuális témákról írogatott, képeket kért, amiket szerencsére nem küldtem neki. Viszont gyanús lett, hogy sosem volt ideje találkozni, nagyon átlátszó kifogásai voltak. Végülis 3 hét után ráírtam, hogy miért nem képes elém állni, hogy nem akar tőlem semmit. Ilyenekkel jött, hogy „bonyolult”, a mai napig nem tudom, mi volt bonyolult. Végül elszólta magát, hogy már tavasz eleje óta nem akart randizni (mi tavasz végén mentünk). A dolgot még tovább rontja, hogy én amúgy szűz voltam, és ő is tudta.

Sajnos ahogy azóta is gondolkozok rajta, egyre inkább átlátom, mennyire beteg dolgokat írt, és mekkora gáz van nála. Jobb lett volna előbb, de tanultam belőle.

2021. júl. 8. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz elszakadni.


Eleinte én is szerettem volna, ha barátok maradunk azzal az emberrel, aki amúgy lelkileg és szexuálisan is rendszeresen bántalmazott. (Testileg is egyszer.) Örülök, hogy végül nem maradtunk azok, hiszen akkor nem tudnék megszabadulni tőle.

2021. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez hülye. Heverd ki gyorsan, és keress egy normális férfit.
2021. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!