Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért próbálkoznak be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak be a „azért maradjunk barátok” dologgal?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak helyzetek, ahol esetleg működhet. Esetemben kiderült, hogy hónapokig hazudozott a srác, és kihasznált, ennek ellenére volt pofája 3-szor is leírni nekem, hogy maradjunk barátok, mert szeret velem beszélgetni. Amikor ezt elutasítottam, azzal próbálkozott, hogy most csak megbántva érzem magam, de ez majd elmúlik, és ismét a maradjunk barátok. Ezt miért kell? Eszem ágában sincs vele soha többé beszélni azok után, amit csinált velem. Esetleg bűntudata van, és ezzel próbálna enyhíteni rajta?

Bármit válaszoltok, egy undorító féregnek fogom tartani, tényleg csak elméletben érdekelne a válasz.

30 körül vagyunk mindketten, nem tini kategória.


2021. júl. 8. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szűz voltál és így is kihasznált? Amúgy sem bírom, ha egy pali inkorrekt és nem képes megmondani, hogy komolytalan szándékai vannak csak. Na de így? Pff, undorító, kattos, érzéketlen szar. Visszakapja majd az élettől, ne aggódj. Te meg tanultál belőle.
2021. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, sokat segít, hogy ti is így látjátok! Pár napig nagyon szarul voltam tőle, de már érzem, jobb, hogy megszabadultam tőle.

A szűz kérdéssel is szembesítettem, az volt rá a válasza, hogy nem tudta még, hogy nem akar majd többet. Persze ezután szólta el, hogy tavasz eleje óta nem akart semmit. Sőt, olyan félmondata is volt, hogy egyáltalán soha…

2021. júl. 8. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!