Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt az a gondolat,végső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a gondolat,végső következtetés vagy tett a szakítás után, ami leginkább megkönnyítette a lezárást?

Figyelt kérdés

Ha lehet, nemet, kort írjatok.

Köszi



2021. júl. 10. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptam a valasi papirokat 😂


Komolyan meg mikor kidobtam akkor egy akkora ko esett le rolam h ihaj. Onnantol ket hetre ra az egesz csaladban leszallt a nyugalom es hirtelen minden gyerek normalis lett.


Szoval csak ennyi

2021. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a költözés napjának éjszakáját végig aludtam 6 hónap nem alvás után.

Már tudtam, hogy jól döntöttem.

2021. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Majdnem szeretők lettünk. 3 év kínlódás után írt egy verset, amiben leírta, mit érzett, amikor elhagyta az apja az anyját. Akkorra már annyira szerettem, hogy rájöttem, saját magát köpné szembe, ha ő is elhagyná a családját. Olyan versei voltak, amiből egyértelmű volt számomra, hogy képes lenne öngyilkosságra is. Ez durván kijózanított, mert addig csak egy felszínes, üresfejűnek tartottam, aki viszont iszonyatosan vonzó volt szexuálisan. Az a verse tett helyre, mert abban beleláttam a saját kisfiát is, ahogy az apukája után vágyakozna, ha én elvenném tőle. Én emiatt tudtam lezárni. Őt is félteni kezdtem és a gyerekét is.
2021. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az hogy miután számítottam vele hazaköltöztem a szüleimhez az ország másik felébe ahol végre vége volt a minden napos idegeskedésnek meg szorongásnak és újra megtanultam felszabadultnak lenni, nevetni
2021. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam több is volt:


- Rendbejött a bőröm, hajam, körmöm. A kapcsolat alatt (főleg, amikor már megromlott) bármit kentem rá, bárhogy táplálkoztam, nem javult az állapotuk.


- Sokkal több kedvességet tükröznek rám vissza a környezetemben élő emberek, köztük a családom is.


- Nagyon sok energiám van, visszatért a kreativitásom. (A kapcsolat vége felé már orvoshoz akartam menni, annyira fáradt voltam mindig, hiába mentem korán aludni, és toltam magamba nap közben a sok koffeint.)


- A kutyám sokkal többször bújik hozzám, jobban ragaszkodik, mint a kapcsolat alatt.


- Pár hónappal a szakításunk után az öccse feleségül vette a nőjét. Mindig rosszul éreztem magam mellette, mert úgy éreztem, hogy exem családjának csak az ő kapcsolatuk a fontos, nekik próbáltak folyton nyalni, míg én le voltam ejtve. Ők haladtak, mert az öcs szorgalmas - exemről ugyanez nem mondható el, ő folyton csak a kifogásokat kereste mindenre. Viszont örülök, hogy mire ők összeházasodtak, már nem voltam érzelmileg érintett, és nem fájt megtudni a hírt. Tudom amúgy, hogy kicsinyes az irigykedés, de a helyemben mindenki huszadrangúnak érezte volna magát, annyira a piedesztálra emelték azt a lányt...

2021. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!