Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen indokokkal szakítottato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokokkal szakítottatok már, és veletek milyen indokkal szakíthattak és mi a következtetés belőle?

Figyelt kérdés

Velem, mert nem válaszoltam egy üzenetére és ezér azt vágta hozzám, hogy mert biztos megcsalom.

A következtetésem szerintetek helyes?:valojában ő csalhatott meg akkor és rám vetíti ki


2018. szept. 29. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert hozzászóltam egy férfiismerősömhöz facebookon minden flörtöléstől mentes mondatot.Ebből kikövetkeztette, hogy én vagyok a világ legnagyobb ku..rvája. :D

Következtetés belőle?Többet nem áldozom az időmet, érzelmeimet olyan emberekre, akikben szemernyi bizalom sincs a másik felé, de párkapcsolat az kéne nekik.Közben meg őt üldözték a nők a munkahelyén(amit élvezett is), ezt volt olyan kedves bevallani is. :D És még voltam a megbízhatatlan...


A te eseted is hasonló.Ne bánd, hogy megszabadultál tőle.

2018. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem azért, mert túl féltékeny voltam a semmire, közben meg flörtölt a szemem láttára és a kolléganője seggét bent fogdosta a munkahelyén..a többi nőről ne is beszéljük, akikkel ismerkedett.
2018. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amiket leírtatok szakítós indokokat, mind a kérdező, mind a kommentelők részéről, elég mondvacsináltak.

Azok már inkább csak a következmények, mert korábban nem figyeltetek egymásra eléggé.


Egy párkapcsolatban oda kell figyelni a másikra, ugyanolyan érző ember ő is, mint mi magunk. Így eleve nem kellene oda jutnia, hogy ne válaszoljunk egymásnak, vagy fogdossuk a kolléganőink seggét.


Én sem figyeltem oda az exemre, ezért csalt meg engem. Megbocsájtottam neki, de később mégsem a megcsalás miatt szakítottunk, hanem mert már nem tudtunk figyelni egymásra, és nem volt teljes a szeretet.


Könnyű dolog ráfogni a szeretet hiányát valami könnyebben kimondható apróságra.


34f

2018. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A megcsalásra nincs indok.

Ha én szeretem a párom és szeretethiányos vagyok azt csak akkor tudja más potolni ha nem szeretem a párom azaz nem az ő szeretete hiányzik hanem mindegy kié.

2018. szept. 29. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Még nem szakítottam senkivel.

Velem ezért szakítottak:

-nem tudsz egykerekezni motorral, és az autód sem igazi pasis autó, a másiknak 8 milliós autója van bőrűléssel!

-legyünk csak barátok

2018. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem állt készen a kapcsolatra.

A következtetés meg annyi, hogy még egy kisfiú. :)

2018. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezném de csak úgy felszívódott.
2018. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!