Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni, ha tudom jól, hogy csak nekem fáj ennyire?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve annak, hogy szakított velem a párom. Közel 8 évet voltunk együtt egy kisebb, 1,5 hónapos megszakítással. Nagyon nagy szerelem volt, de egyikőnk sem tudta igazán feldolgozni a tüskéket, amiket egymásba szúrtunk. Megcsalt, mert én nem figyeltem rá eléggé, vagyis inkább nem változtam olyanná, amit ő szeretett volna. Hiába szerettem, hiába bocsátottam meg neki a megcsalást, de bármit is tettem, képtelen voltam kiheverni. Nagyon hamar összeköltöztünk, fél éve sem voltunk együtt de már nála laktam. A megcsalás utáni békülést követően kb ultimátumot adott, hogy vagy visszaköltözök, vagy hagyjuk egymást. Görcsösen ragaszkodtam hozzá, ezért visszaköltöztem. Mivel egy helyen dolgoztunk és mindenki tudta a cégnél, hogy mi történt kettőnkkel, a békülést követően nem is mertem mutatkozni vele. Rengeteg vita volt köztünk és az sem segített, hogy nem lehetett önálló gondolatom, mert állandóan irányítani akart. De szerettem, nagyon is, pedig tudtam jól, hogy manipulál és érzelmileg zsarol. Évek teltek el így, végül megint elmenekült egy másik nő karjaiba. Rettenetesen megviselt a szakítás,kikészültek az idegeim, hónapokig minden nap sírtam. Előtte vettünk házat, közösen újítgattuk, kisbabát szerettünk volna, aztán egyszer csak közölte, hogy tipli van megint.

Mivel letiltott mindenhonnan, semmit sem tudtam róla. Ahogy telt az idő, kezdtem helyre jönni, nem gondoltam rá a nap 20 órájában. Aztán egyszer csak felhívott telefonon, hogy ő nem bírta tovább és szakított a lánnyal, mert engem szeret. Ezután minden nap beszéltünk, pedig tudtam jól, hogy megint csak fájdalom lesz belőle. 2 hónapig csak szédített, még én kértem tőle bocsánatot milliószor, mert azt is elérte, hogy magamat hibáztassam egyedül a történtekért. Igazam is lett sajnos, mert derült égből villámcsapásként közölte velem megint,hogy talált valakit akivel megpróbálja. Azóta megint minden a régi: nem bírok enni, dolgozni, minden nap eszembe jut Ő és az együtt töltött évek. Pár napja megint írt, hogy sajnálja , de ez a helyes út és ki kellett belőlem szeretnie mert sosem fogok megváltozni és olyan lenni, amilyet ő szeretne. De nem szeretne velem rosszban lenni, ha kell támogat is. Én ezt egyszerűen már nem bírom, van hogy egész éjjel nem alszok, mert csak sírok, teljesen kikészít.


Nem tudom mi történik, és hogy mit tegyek, tényleg kezdtem úgy érezni, hogy elveszítettem teljesen a kontrollt az érzelmeim és az életem felett. Mikor már azt hiszem, hogy kiszerettem belőle és tovább léptem, mindig visszaránt. Hiába tiltom le, mindig megtalálja a módját, hogy megkeressen. Rettenetesen szenvedek, már felkerestem egy pszichológust is, de ő csak hetek múlva tud fogadni.

Ha valakinek van tanácsa vagy tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.


27/N


2021. júl. 12. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=C5WxLrDnkFg

Ajánlom, hogy nézzél meg ez után még több videót tőle. Jókat mond.

2021. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szegénykém, üdv a klubbomban.. Elég hasonló a sztorink, még egykorúak is vagyunk. Annyi, hogy nekünk 1 "szünet" volt. Visszajott, majd lelépett 1 kolleginajaval. Azaz nem lelépett, én jöttem rá és raktam ki. Én is tiltottam mindenhol, de megtalálta a módját, hogy keressen. Figyelj, nagyon nehéz, de muszáj megszakítanod vele minden kontaktot (legalább egy időre). Tudom, sokan le fognak hurrogni, de én teljesen megértem, amit érzel. Sokat bántott téged az a gyökér, de mégis csak együtt nőttetek fel és a rossz ellenére hiányzik. Ezért fogalmazok úgy, hogy legalább pár hónapra zárd ki az életedből. Ha megerősödsz, feloldhatod és válhatsz vele néhány szót. Velem ez volt, de addigra pihentem, erősödtem és sokat tájékozódtam a nárcisztikus személyiségzavar témakörben. Én nem szeretném részletekben leírni ide a történetem, meg amúgy is megkapnám, hogy ma már mindenkire ráhúzzák, hogy nárci, stb-stb. De ha az, ha nem, az biztos, hogy én bántalmazó kapcsolatban éltem már, ahogy te is. Elérte az exed, hogy 0nak érezd magad nélküle. 0 önbecsülés, jövőkép, stb. Biztos vagyok benne, hogy ugyanazt érzed, mint én. A szakember az nagyon jó, én nem vettem igénybe ilyesfajta segítséget, egyedül fejlesztettem/fejlesztem magam teszileg-lelkileg. 8 hónapnál járok, még mindig nehéz. 3 hónap teljes kommunikációmentes időszak után feloldottam az egyik platformon és rögtön észrevette, írt. Az új nő már nincs, hiányzom, találkozzunk, stb-stb. Őszinte leszek veled, már nem repkedtek a pillangók a hasamban VÉGRE, mert átláttam, hogy csak manipulálni akar. Egy szánalmas embernek tartom, aki egy pillanatig nem tud meglenni egyedül. Még mindiv hullámzó, mert a sok jót, majdnem 8 évet nehéz felejteni, de már egyre könnyebb. Voltak/vannak rosszabb és jobb időszakaim, erre számíts te is. Igyekezz minél jobban lekötni magad olyan dolgokkal, amik boldoggá tesznek. Barátok, hobbik, család, új dolgok kipróbálása, stb. Idővel könnyebb lesz és felszabadult érzés lesz, hogy végre nem kell megfelelned senkinek, csakis onmagadnak. A gyökér exedet meg meg fogja enni az irigység, hogy nélküle jobban ragyogsz, mint valaha mellette! ;) tapasztalat. :)

De ami tényleg nagyon fontos és ne szegd meg a saját érdekedben: tiltsd le, ne oldd fel jó ideig, ne hagyj kiskaput és NE nézegesd a közösségi médián SEM mások profiljáról sem. Mert abban biztos lehetsz, hogy világgá fogja kurtolni az új szerelmét, mindezt azért, hogy te lásd, milyen boldog. (francokat)

Fogadd meg kérlek és ne foglalkozz vele!!!

Sok erőt az előtted álló úthoz! :(

2021. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!