Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha már nem vagyok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem vagyok annyira depressziós miatta, az azt jelenti, hogy sikerült elengednem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal, én vagyok a nő. Én őt nagyon szerettem, úgy gondoltam, hogy ő kell nekem, nagyon imádtam. Viszont hazudott és átvert, nem írom le mert hosszú, de csinált rossz dolgokat. Viszont most is úgy érzem, vele akarom leélni az életemet, mégis valahogy elmúlt a sírógörcs, már annyira nem vagyok depressziós. Ez azt jelentheti, hogy ésszel felfogtam, hogy nincs értelme utána epekedni, és már jobb lesz? Csak azért fura, mert szívvel még mindig csak őt akarom.. 3 hete szakítottunk, de már régóta láttam rajta, hogy ez lesz..
2021. máj. 12. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Megerősödsz, ez így működik, bár 3 hát, eléggé úgy fest, hogy csak az átverés miatt kiszerettél belőle ennyi.
2021. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy telik az idő, egyre jobb és könnyebb lesz. Fél év után jutottam el arra a pontra, hogy basszus, jól vagyok?! És már simán figyelmen kívül tudnám hagyni, ha megkeresne, mert eddig sajnos sokszor megtette. Mostmár 2 hónapja nyugi és csend van, így végre nyugtom van tőle. Sőt! Valaki már fel is keltette az érdeklődésemet. El sem hittem, hogy képes leszek erre a történtek után, főleg ilyen "rövid" idő után, mert hosszú kapcsolat volt. Most nagyon örülök. Még annak is örülök, ha az illetővel nem jön össze esetleg a dolog, mert végre elértem a fényt az út végén és megcsillant a szemem másnak/másra. :) :D
2021. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!