Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet elengedni vkit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elengedni vkit aki jobbat érdemel, de szereted?

Figyelt kérdés

A barátom normalis nőt akar én meg nem vagyok az. (Nincs jo munkahelyem, anyagi alapjaim, nincs lakásom, nem tudok főzni, nem tudom gyerekhez lenne e energiám akarok e(ő akar), notorius keso vagyok(ő halál pontos), "arisztokrata" karrierista vezeto beosztasu szulei vannak (állandoan a nyakukon kéne ülni, mert szoros a kapcaolatuk, en meg nem akarok)stb. Plusz cigi netfuggőségem van, segitségre lenne szuksegem de arra sincs pénzem.


Mindent összevetve el kell, hogy engedjek egy normális srácot, az mellett hogy en megfeleltsègi kényszerben sem tudok èlni amugy.


Caak sajons szerelmes vagyok. Megtehetem azt hogy megbeszèlem vele igy dontottem, es tiltjuk egymást(nagyon intelligens a srác)csak utána jonne belém az az érzés mintha kiüresedne az életem, mintha nem lenne már miert élnem, depresszio magányérzés, ezer biztos hogy más nem is kéne(amugy sem érnek fel hozzá a pasik ritka aki ilyen normalis korrekt okos helyes tokeletes srác), meg ilyesmi.


Hogy birjam ki a szakitast es szenvedest ami utana jonne ill az hogy ne tartson vissza a szakitastol?


Majdnem 1 éves a dolog.


Plusz valtozni se tudok egesz eletemben valtogattam a rossz munkahelyeket ahogy most is tingli tangli meloim vannak, lakasra soha nem lesz penzem,fozni alapokat tudok de amugy soha az eletben nem leszek egy igazi haziasszony aki el tud latni egy ffit, lehet egy gyerektol meg ki is égnék, stb



2021. jún. 9. 08:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Csak azert van velem mert hisz abban hogy en valtozom
2021. jún. 9. 08:09
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Együtt érzek veled, mert én is így járnék, csak fordított nemekkel.


A szakítás persze fájna, de minden szakítás fáj, a komolyabbak kicsit jobban. Közhely, de az idő ezt megoldja és utána találsz olyat aki szintén ilyen "tökéletes", csak normális családdal és átlagos munkával.

2021. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Előre is bocsánat, nem bántani akarlak. De nem értem miért sírsz. Ezek nem olyan dolgok, amiken ne lehetne változtatni. Sőt, annyira pitiáner mindegyik, hogy nevetséges lenne emiatt szakítanod a barátoddal. Remélem azért azt tudod, hogy egy párkapcsolat egy kétszereplős tragikomédia? Vagyis, ha nem megy valami nyugodtan kérj segítséget a barátodtól. Nem vagy egyedül, közösen sikerülhet megoldani a problémákat. Persze könnyebb azt mondani, hogy nem megy, meg nem tudom megcsinálni. De ez az esetek 90%-ában nettó f@szság. Úgyhogy, ha nem akarsz a saját sorsod elrontója lenni, akkor kénytelen vagy megemberelni magad.
2021. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Most irtam neki hogy lehet en őt elengedem jobbat erdemel nem akarom hatraltatni nem bizom magamban hogy en valtoznék
2021. jún. 9. 08:58
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

Senkinek sincs joga azt állítani, hogy nem vagy tökéletes!!!


Az egész így kezdődik! Mindenkinek van egy párja a világban. Persze nem biztos, hogy rálelsz de meggondolandó, hogy hosszabb távon mennyi surlódás fog keletkezni kettőtök között ha együtt maradtok!? És majd ezeket lesz a legnehezebb kezelni!!!


Ha már most látod a buktatókat azok az összeköltözés után még jobban sarkosodni fognak!


És az sem elképzelhetetlen ,hogy találsz egy olyat akiért ,úgy érzed, megéri változnod!!?? :-)

2021. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Érte megéri valtoznom.

Csak nem tudok.


Es arrol gyozkod en jo vagyok neki igy is.

Megneheziti

2021. jún. 9. 09:09
 7/19 anonim ***** válasza:

A leírás alapján azzal mutatod ki felé az önzetlen szeretetet a legjobban, ha elengeded.

Párszor már bebuktam ezt a "hú, ez egy tök jó kapcsolat lesz, ha x y és z dologban megváltozik a másik" hozzáállást.

Nekem az vált be, hogy olyannal vagyok, aki jó úgy, ahogy van. (és persze én is jó vagyok neki, ahogy vagyok) Minden más lutri.

2021. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem enged el..megnehezíti.

Azt reagalja nem baj, hogy problemas vagyok.


Mindenesetre annyit elértem hogy nincs áltatva azzal hogy en valaha is megváltozom azaz az ő felelőssége innenstol az hogy velem van e. Nem verem àt, kozoltem hogy en nem bízom magamban egyszeruen. Belathato idon belul se tudom azt sem, mikor tudnék vele osszekoltozni, meg ugy amblokk semmit sem tudok.


Az, hogy ezeket tudja, hogy sokat ne várjon tőlem, ne àltassa magát velem, igy most megnyugtatott.

Az ő döntese hogy ennek fuggvényében velem marad e(tekintve hogy en gyenge vagyok szakitani)

2021. jún. 9. 09:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2021. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Első sorban pszichológusra lenne szükséged, nem szakításra. Eleve nem jó, hogy állandóan elemzed, és a hibát keresed magadban, ráadásul kicsi dolgokat nagyítasz hatalmas ellentétnek. Butaság helyette dönteni, hogy megfelelsz -e neki, mert ezek szerint igen.

Le lehetne írni és tételesen megcáfolni, hogy mi miért nem probléma, illetve azt is, hogy rengeteg dolog van, ami tudatosan fejleszthető. Egyetlen kardinális kérdés van, ami a gyerekvállalás, de erre sem mondtál nemet, csak a bizonytalanságod mondatja, hogy lehet nem menne.

2021. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!