Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 40+-os férfiról, aki 5 hónap együtt járás után messengeren szakít?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy hétben fura volt már, aztán annyit írt messengeren, hogy nála elmúlt, sajnálja. Találkozni sem hajlandó velem, hogy legalább rendesen lezárjuk, megbeszéljük. Azt sem tudom, mi volt a baja, miért szakított. Iszonyatosan mérges vagyok rá,szét tudnám ütni a szekrényemet. Hatalmasat csalódtam benne, mint emberben.
2021. júl. 19. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Örülj neki, én egy rossz kapcsolatban vergődöm, ugrálnék örömömben ha szakítana.
2021. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén , nem tökmindegy hol szakít?
2021. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5 honap az nem egy nagy kapcsolat. lehet, jobb lett volna szemelyesen, de minek pazaroljon erre idot es energiat, ha szamara ez mar veget ert?! legalabb leirta oszinten es nem ghostol, hiteget vagy mellebeszel. engedd el. lehet azert nem merte eloben mondani, mert felt, hogy duhrohamot kapsz.
2021. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az életkorától függetlenül egy gyáva szar. Annyi azért lehetett volna benne közel fél év után, hogy legalább személyesen szakít.
2021. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan és nem tisztel.
2021. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Minek pazaroljon időt és energiát? Mert mondjuk én is ember vagyok, mellette voltam 5 hónapig, állítólag szeretett, kihuztam a szarból, és most annyi nincs benne, hogy személyesen elmondja, hogy bocs, de ezért és ezért nem megy?


Egy héttel ezelőtt még semmi baja nem volt.

2021. júl. 19. 12:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Új nő van a láthatáron?
2021. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Van aki évekig elhúzza.. örűlj, hogy lekopott...
2021. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, ami az ilyen nőről.
2021. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Örülj neki, én egy rossz kapcsolatban vergődöm, ugrálnék örömömben ha szakítana."


És téged mi tart vissza, hogy megtedd?

2021. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!