Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után valakinek sikerült mégis újra összejönni a régivel és újrakezdeni? Anno miért lett vége? Mennyi ideig voltatok külön? Mi értékelődött át bennetek? Sikerült- e az újrakezdés?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 04:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én csak arról tudok nyilatkozni, hogy újra és újra felkeressük egymást a mai napig. Még nem lett újra kezdve, másokkal voltunk egy ideig, de valahogy mindig vissza találunk egymáshoz. Mintha egymást mi értenénk meg legjobban, de szenvedünk is egymás miatt, ezért ilyen se veled se nélküled kapcsolatban dolgozunk magunkon - veszekedés, bocsánatkérés, tanulás az esetből, ismétlés. Fogalmam sincs hogy mi lesz ebből.
2021. júl. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Hányszor kérdezed még?
2021. júl. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2021. júl. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha egy kapcsolat szakításig jut, azaz már egyik fél sem érzi, hogy működhet, senki nem akar már érte tenni, akkor rossz ötlet űjrakezdeni, hiszen idővel újra előjönnek ezek a problémák. Miért akarsz összejönni valakivel, akivel korábban nem működött?
2021. júl. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel az emberek változnak, lehet, hogy tanultak a szakításból és legközelebb már ne követnék el a régi hibákat.
2021. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

,,Szakítás után valakinek sikerült mégis újra összejönni a régivel "

- ebből én arra következtetek, hogy azóta volt új, de nem vált be, ezért mennél vissza a "régihez".

Igen, az emberek tanulhatnak a hibáikból, viszont szerintem nálad nem ez a helyzet, és szerintem hagyd békén.

2021. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2021. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te újra szeretnéd kezdeni. Akkor tedd meg. Szeretnél egy történetet hallani, ahol sikeres volt az újrakezdés, de nem kell hozzá. Ha mindketten egyetértetek, kezdjétek újra és ne számítson senki véleménye.
2021. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Örök álmom amíg élek, hogy megoróbálhassuk mégegyszer az drága szerelmemmel, mert ha nincs a covid talán nincs a szakítás sem :(
2021. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi szakitottunk egyszer, 3 honapot voltunk kulon. Nagyon kezdok, fiatalok, tapasztalatlanok voltunk es igazabol amiatt mentunk szet mert nem tudtunk normalisan problemat megoldani kozosen.

Tanultunk belole, tobb ev eltelt, osszekoltoztunk, egyutt vagyunk.


Lehet ujra kezdeni, de csak ha mindketten ugyanannyit tesztek bele es belatjatok a sajat hibaitokat. Illetve valtoztattok azokon.

2021. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!