Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni az exemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az exemen, a sérelmeimen. Másnak is ilyen nehez megy? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Novemberben szakítottam vele, mert nála képbe került más. A vicc az, hogy visszagondolva még emlékszem is,hogy ő volt az az új kolléga, akit 1x említett és szidott. Nem akarok ítélkezni, mert nem ismerem, de elég kirakat életet és flegmának tűnik, nekem a szöges ellentétem. 1x beszéltem vele telefonon, mikor kiderült, hogy az exem mindkettőnket hülyített és akkor velem is flegmázott..Mindegy.

Tehát kiraktam őt, elköltözött, majd elkezdett letiltani-feloldani, pedig nem is kerestem. Mjad ebből elegem lett és én tiltottam le.

Szakításkor még ő volt felháborodva, csúnya dolgokat vágott a fejemhez, aminek sok valóságalapja szerintem nem volt. Kb utálattal és undorral beszélt rólam.

Ennek ellenére az van, hogy a letiltás ellenére ő többször megkeresett engem békülési szándékkal (új telefonszámokról),meg olyan 3-4 álprofilját is tiltottam azóta a közösségi oldalakon, amiket a megkeresési során be is vallott, hogy az övéi voltak, hogy lássa a profilom. Pedig beállítottam,semmit nem látni rólam.

És az a helyzet, hogy nagyjából próbáltam/próbálom őt ignorálni, tiltásra kerültek az új számai is.

Én próbáltam azóta építeni magam testileg és lelkileg is, több-kevesebb sikerrel, de a sérelmeim még mindig megvannak.

És azt nem értem és rohadtul nem kapok erre korrekt választ, hogy mi a francért nem lehet engem békén hagyni, mi a francért akarna haverkodni, hogyha annyira utált már velem lenni, ahogy azt a szakításkor állította.

Persze még megvan azóta is az új párja, akire annyira vágyott, akkor lassan 1 év alatt miért nem jutott már el oda, hogy békén hagy engem a francba?

Mert legutóbb is pár napja keresett meg és persze ismét felkavart.

Elég sokáig voltunk együtt, együtt nőttünk fel, szóval nekem is ez nehéz, mert tök kiégve érzem magam lelkileg, pedig csak 27 vagyok. (8 évig voltunk együtt)

És az a gond, hogy az utóbbi időben már nyugi volt hónapokig, aztán csak megkeresett, én meg naivan azt hittem, hogy talán alkalmas már arra, hogy szóba álljak vele és annyit normálisan megbeszéljünk, hogy szia, hogy vagy. De nem ez történt, hanem kiderült, hogy valahogy még mindig "leskelődik" valahol, mert megjegyzést tett a külsőmre, hogy milyen jól nézek ki, még mindig tetszem neki, meg van-e kedvem találkozni stb-stb. Én ezt elutasítottam és tiltottam ezt a számot is.

Csak tényleg nem értem ezt a jelenséget, hogy miért kell ezt csinálni, miért nem lehet engem hagyni, amikor én semmilyen vizet nem zavarok, pedig párszor már megtehettem volna... Hiszen így a másik is hülyének van nézve, bár a kezdetek után nem tudom mire számított, úgyhogy nem is érdekel már engem a más baja.

Csak az, hogy szeretnék már ebből kilábalni, de így nem megy.

Állandóan harcolok az érzéssel, hogy nem voltam elég jó,mivan ha már nem is leszek másnak sem és egyedül pusztulok meg.

Nem keresek kapcsolatot tudatosan még és nem arról van szó, elég jól feltalálom magam egyedül és barátokkal is, de belül rohadtul magányosnak érzem magam és még mindig kavarognak bennem a dolgok, hogyha annyira sz.r vagyok/voltam, akkor a büdös francért nem lehet rólam leakadni....


2021. júl. 22. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Sok a hiszti, de csak sajnálkozás megy.


Nem is változtatsz, hogy változzon bármi is

2021. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hatalmas segítség, hogy leírod, hogy változtassak, de mégis min?

Elém a sz.ros kis életem, dolgozom, elköltöztem, sportolok, programokat csinálok, új dolgokat próbálok ki. Mégis min kellene változtatnom? Akkor adj ötletet, mert azért tettem fel a kérdést, hogy hátha kapok hasznos tanácsokat.

2021. júl. 22. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De egy szanalmas faszi te jo isten, rongyosra csalja a baratnojet es meg zaklatja is utana. Amugy azert nem tudsz, mert folyamat felbukkan es feltepi a serelmeidet. Ez mar zaklatas, en befenyitenem, ha nem hagyja abba, a rendorseghez fordulsz, es megdobhatnad a mostani nojet is a sztorival, ha mar ugy is olyan flegma volt.
2021. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bevonnám a szeretteimet is a dologba, hogy segítsenek megszüntetni a zaklatást. Ha egy erősebb férfi (kolléga, barát, apuka, testvéred) beszél vele, akkor szerintem megijed.


Az álprofilokról, üzenetekről én a helyedben csinálnék screenshotot, ha esetleg a rendőrségre lesz szükség.


Az érzéseid pedig azért vannak, mert 8 évig vele voltál, egyszerűen nem is tudod, milyen lenne mással. Hiszen az életed nagy részét vele töltötted. Hidd el, szerethető vagy, de ezt még nem is volt alkalmuk megmutatni másoknak, hiszen majdnem egy évtizeden át kapcsolatban éltél.

2021. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudok valakirol, akinek 2 ev kellett hogy tul tudjon lepni. Atlagban a szakemberek azt mondjak, hogy 2 ev a max szukseges ido ehhez, de ezen idon belul hatalmas elteresek vannak. Az hogy november utan meg mindig keres, ez csak a sebeidet tepegeti, ami nem jo. Még ha nem is tepik akkor is lehetnek pillanatok meg tobb honap utan is, amikor eszedbe jut, nemhogy olyankor, ha ratesznek egy lapattal. Elso kapcsolaton pedig nehezebb tullepni sokkal, mint az utanna jovokon.
2021. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért nagyon remélem, hogy 2 évig nem fog eltartani... Bár, elég sokszor van még mélypontom, meg elég sokat is jár a fejemben, hiába foglalom le magam.

A mostani nővel befenyítettem mostmár, aztán nyilván könyörgött, hogy ne tegyem. Szívem szerint megtenném, de sem a balhéhoz nincs kedvem, meg felnyitni a szemét sincs kedvem. Jobb, ha kimaradok belőle..

2021. júl. 22. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, ne reagálj a megkereséseire. Igen, tiltsd mindenhonnan és ne válaszolj. Amíg érzi, hogy hat rád, addig próbálkozni fog, mert ebből is energiát szipkáz belőled. Ha nem reagálsz, akkor hiába próbálkozik.
2021. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szakítás nem egy veszekedés az hogy utána kibéküljetek.

Neki már megvan az útja, ha tán nem is jött be igazán.

Ne olvass el semmit amit ír, tedd le a telefont, ha hív.


El se köszönj, semmit se reagálj.


Ez már rég semmi.

2021. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!