Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem vagyok túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem vagyok túl a múltbéli sérelmeimen? Jogosan háborodott fel?

Figyelt kérdés
A barátom a minap megsértődött azon, hogy neki “ nem tűrők el “ annyi mindent, mint az érzelmi zsarnok exemnek. Szerinte ez igazságtalanság és rajta csak a múltbéli sérelmeimet élem ki, meg is sértődött ezen. Én nem így gondolkozom, én csak egyszerűen nem akarom, hogy még egyszer odáig fajuljon egy kapcsolat, hogy a másik kapcarongynak nézzen, ezért az intő jeleknél szólok neki, kiállok magamért. Ez igazságtalanság lenne?
2019. jan. 31. 19:28
 1/5 Rockarc ***** válasza:
74%

Mondd meg neki, hogy az utana kovetkezo pasinak meg ennyit sem fogsz elnezni, szoval becsulje meg magat. Amugy a bunkosagon mit kell elnezni, attol az olyan lesz, mintha meg sem tortent volna?


42F

2019. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit "nem tűrtél el" neki, és milyen stílusban adtál hangot a nemtetszésednek.
2019. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok konkrétumot tudunk.
2019. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat tud az exszel való kapcsolatodról, ezért vág ezzel vissza. Legközelebb ne mesélj sokat a korábbi partneredről. Amúgy nem jogos a felháborodása, azt engedsz meg, amit jónak látsz.
2019. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy túl rajta. Ha túl lennél rajta, akkor nem azzal foglalkoznál, hogy mint nem szeretnél már soha, hanem azzal, hogy mit szeretnél igazán ebben a büdös életben.

Arra kell figyelni, hogy a jó ízlés határain belül maradjatok. Az, hogy a másiknak kell a mindennapokban tojáshéjon járni, mert veled kicseszett egy harmadik, az a jó ízlés határán kívül esik már szerintem.

Pl: a többi hattal első randin lefeküdtem, de veled csak ha elvettél. A többi hatnak mindent megadtam kérés nélkül, amiért pofán is köpdöstek, de te bizonyítás és talán megfontolom.... stb.


Jó, ha lehet tudni mi volt az exszel, mert rá lehet belőle jönni, hogy mit és hogyan ne csináljunk és, hogy a másikban mi játszódott le, mire vágyott volna. Tulajdonképpen egy szemléltető példa. Viszont azt elfelejtik rendszeresen, hogy annak állítják be magukat, amilyenek az ex előtt voltak. Nekem is volt, hogy előadták, hogy bújósak, romik, kedvesek, gondoskodók, empatikusak, szeretetreméltók és tünemények, csak az már durván apróbetűvel lett szedve, hogy VOLTAK. Így eshet meg ilyen kérdező, amit leírtál. És igen, felháborító tud lenni, hogy úgy vársz el bizonyosságot, hogy bizonyítási lehetőséget sem adsz a másiknak. Ez olyan, mintha akkor adnék neked 100 forintot, ha tudom, hogy nem tüskére költöd, dehát honnan tudnám, ha még sosem adtam neked egy százast...te hogyan vehetnél magunknak egy csokit belőle vagy bármi mást a tüskén kívül, ha nem szavaznak bizalmat neked? Nyilván benned is felmerülne, hogy ez elég lehetetlen szituáció.

32/f

2019. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!