Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennètek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennètek a helyemben? Szakítás nyaraláson/előtt.

Figyelt kérdés

A párommal kicsit több mint egy ève vagyunk/voltunk együtt ès 3 hónapja költöztünk össze. Most töltjük a 2 hetes szabinkat, èn az első hètből 5napot a családomnál voltam, 2 napja vagyok a páromèknál. Tegnap voltunk egy lakodalomban, ahol konkrètan azon kaptunk össze, hogy nem tetszett neki ahogy az autóját vezettem (mert kicsit többet ivott a kelleténél), nekem viszont az nem, ahogy kiabált a kocsiban emiatt velem.

Addig addig ment a vita, már előhozott minden règebbi sèrelmet is amit amugy megbeszéltünk már, meg az autója a legdrágább dolga stb... Aztán közölte, hogy nem tetszik neki, amilyen vagyok, ès szakít velem.

Üvölteni ès zokogni akartam, mert nem hallgatott meg semmit amit èn mondtam, de csak annyit prèseltem ki magból, hogy nagyon fontos volt nekem, ès most is az, így tiszteletben tartom a döntésèt. Ekkor láttam kèt pici könnycseppet a szemèben, viszont kicsit kèsőbb csak annyit mondott, hogy ha hazautaztunk, majd keres új albit.

De a csavar, hogy holnap reggel utaztunk volna a tengerpartra 6 napra, minden ki van fizetve. Azt mondta, menjünk el, pihenjük ki magunkat, aztán a többit intèzzük a nyaralás vègèn.


Magamtól nem mennèk most el így nyaralni, de teljesen ki vagyok szolgáltatva neki, az ő autójával jöttünk, ráadásul külföldön vagyunk, ès elèg sok csomagom van, egyedül nem tudok most semmit sem csinálni, az ágyban zokogáson kívül.


Ma mèg nem beszèltünk, olyan nyugodtan alszik, mintha misem történt volna. Èn alig bírok 10 perceket csukott szemmel lenni...


Tegnap este elèggè biztosnak, ès vèglegesnek tűnt, attól függetlenül, hogy sokat ivott.


Van remèny hogy mára máskèpp gondolja? Vagy szerintetek hogy fog így zajlani a nyaralás? Iszonyúan el vagyok most veszve, nagyon rosszul èrzem magam..

N27


2021. júl. 25. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg felkel. Vannak olyan emberek, akik hisztisek lesznek, ha isznak, aztán átmegy rajtuk.
2021. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, te ezek után azt várod, hogy hátha józanul normálisabb lesz? :S Én nem mennék el nyaralni ezek után, hiába van kifizetve. A pénz nem minden.
2021. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magához tér, beszéld át vele. Nekem nagyon gyerekes, hisztis viselkedésnek tűnik ez az egész a részéről, biztosan ezt akarod te még hosszú évekig tűrni, hallgatni? Nem érdekel ha iszik, a kiabálást nem tűrném a helyedben.
2021. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerinte ő nem kiabált, csak segíteni akart, mert nagyon règ vezettem dizelt utoljára, èn viszont nagykèpűen szóltam rá, hogy hagyja abba mert idegesítő..
2021. júl. 25. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örüljön neki, hogy te vezettél, hogy ő tudjon vedelni.
2021. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mennék így nyaralni. Kerül amibe kerül, megoldanám, hogy hazajussak.
2021. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Vègèrvènyben nem csak a vezetèsem Vol a baj, hanem beriasztott az autó kèsőbb, akkor megmosolyogtam a hangját, ès azt mondtam hogy csajos... Ezen is lovagolt vagy fèl órát..

Aztán felhozott egy èvvel ezelőtti beszólásaimat is, de ahogy ő kivonatolta, ès előadta, már egèsz más volt, mint ahogy èn mondtam..

Elismerem, kicsit szarkasztikus vagyok gyakran, de ezt ő úgy veszi, hogy nekem az egèsz èletem csak vicc, ès a kapcsolatunkból is csak viccet csinálok...

Ès tènyleg nem èrtem, ezek után hogy tud ennyire nyugodtan aludni..

2021. júl. 25. 12:57
 8/12 A kérdező kommentje:
A hazajutásról még annyit, vègülis jó lenne, de együtt èlünk, így max egy hetet nyernèk..
2021. júl. 25. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Te komolyan egy olyan emberrel szeretnél élni, akivel abszolút nem illetek össze?
2021. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Abban az 1 hétben nyugodtan át tudod gondolni, hogy milyen jövőt akarsz, s aszerint cselekedsz, ha hazaér a kis taplóka. Régi vitákat felemlegetni amúgy is aljas húzás. Btw, eddig azt hittem, hogy ez a nők szokása 😅
2021. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!