Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sznobizmus és nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sznobizmus és nagy elvárás, ha nem akarok a nyaraláson olyan szállást, ahol másokkal közös hálóterem/fürdőszoba van?

Figyelt kérdés

A párom ilyen szállást akar, de én hallani sem akarok róla, ráadásul olyanokat néz, amik 1 km-re vannak a tengertől. Jól keresek, megtehetem, hogy rendes szállodában lakjak. A párom szerint ez sznobizmus és h.ülyepitsa effektus és szerinte nagy elvárás, hiába fizetném a részem. Ő is jól keres, de azt mondja, sosem adna vagyonokat ki szállásra (minek az, csak aludni megyünk úgyis oda), ezért kényszerhelyzetet teremtek és így is ő biztosítaná tulajdonképpen a luxust nekem a beleegyezésével, mert ő azt a pénzt szívesebben költené a lakásra, a gépére és a kocsijára.

Megjegyzem, amit várok, az messze nem luxus.

Szerinte tök jól lehet ismerkedni, az az igazi kaland, ők a szüleivel kempingekben és lakókocsiban is elvoltak, tudták jól érezni magukat, tud alkalmazkodni, nem fölényeskedő emberundoros. Már ott tartunk, hogy szerinte engem elrontottak, királylánynak kezeltek a szüleim, mert szállodába vittek, és amit elvárok, az nem a középosztálybeli magyar átlag, és nekem pofon kéne az élettől, hogy megértsem.



2021. júl. 20. 16:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hívna engem hülye pcsának valaki, másnaptól nem tudna, mert nem beszélnék vele. Oda megyek nyaralni, ahova én akarok. Ő meg mehetne a kempingbe. Miért vagy egy ilyen emberrel??? Nem találtál jobbat? Aki megüti a minimumot?
2021. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha így beszélne velem a párom, a nyaralás lenne a kisebb gondom.
2021. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem azt mondta, hogy "te egy h.ülye pitsa vagy", hanem azt, hogy "ne haragudj, de ez a szállodamánia ilyen h.ülyepitsa effektus, nem várnám tőled".

Ettől függetlenül ocsmány dolgokat vágott hozzám, és kezdem úgy érezni, hogy semmi keresnivalónk egymás mellett. Igazából meglepődöm rajta, hogy ilyen.

2021. júl. 20. 16:57
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan megmagyarázod, miért nem egy sggfej? :DDD Nyelvtani fordulattal akarod magyarázni, hogy igazából nem néz le és tart nevetségesnek, mert nem nyaralsz putterban? Hát akkor nyaralj vele! :D
2021. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

A közös fürdőt még értem, kempingben ugye az van.

A közös hálótermet el sem tudom képzelni, hogy értette.

Amúgy nem vagy elkapatva, gondolom, egy apartman oké lenne, ami a tietek a nyaralás alatt, nem tudom, a pasidnak ez miért olyan elrugaszkodott dolog.

Nem mennék vele nyaralni.

2021. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

4


Dehogy magyarázom. A kommentem többé részéből szerintem lejön, hogy szerintem is sggfej. Csak pontosítottam.

2021. júl. 20. 17:04
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ó, akkor amit én elvárok, attól lehet, hogy sírva is fakadna szegény. :DDD

Örülök, hogy biztos, hogy ahova én megyek, ott vele biztosan nem fogok találkozni :DDD

2021. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én egy sznob, hülye pitsa vagyok, mert tuti nem mennék közös hálóba idegenekkel nyaralás alatt.
2021. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Potom pénzért lehet garzonokat kivenni saját fürdővel, miről beszél? Azért vagy h*lye pitsa mert nyugodt körülmények között szeretnéd végezni a dolgod, és nem más szarszagában akarsz fogat mosni?? A közös hálóterem meg wtf? Jó hogy nem egy francia ágyba akar befeküdni valaki idegen mellé.


Ebből is látszik, hogy attól mert valakinek pénze van, még lehet egy igénytelen suttyó szar. Hab a tortán az, ahogy beszél veled. Ne haragudj, de ha ezek után nem ábrándultál ki belőle, akkor meg is érdemled.

2021. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarnék mondjuk szállodában megszállni, mert arra eléggé sajnálom a pénzt, viszont közös hálótér, közös fürdő nekem teljesen kizárt. Én a páromon kívül nem alszom mással egy szobában, ha nem az életem múlik rajta, de fürdőn sem osztozkodom. Tök normális apartmanokat lehet bérelni értelmes áron saját fürdőszobával, kicsi konyhával, ha az neki nem felel meg, mehetne egyedül nyaralni.

Amúgy is mehetne, ha így beszélne velem.

2021. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!