Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy nyugodjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy nyugodjon meg a lelkem?

Figyelt kérdés
Hogyan adhatnám vissza neki ezt a fájdalmat? Szakítottam vele már korábban, mert neki más tervei vannak a jövőre, olyanok amibe én nem férek bele. Amikor már majdnem túl voltam rajta, újra felbukkant és el kezdett hitegetni, igérgetni, esküdözni, hogy szeret és, hogy be fogja bizonyítani, és hogy nem tudja elképzelni a jövőjét nélkülem, hogy megváltoztatja a terveit. Nem hittem neki, de nagyon kitartó volt és végül meggyőzőtt, és adtam neki még egy esélyt, mert szerettem. Eltöltöttünk egy csodálatos hétvégét együtt. De már vasárnap este kiderült, hogy végig hazudott, egyáltalán nem tervezte, hogy változtat a tervein, csak unatkozott és hajtotta a vére, lehazudta a csillagos eget, csakhogy még utoljára megkaphasson, átgázolva és kihasználva az érzéseimet, az iránta érzett szerelmemet. Annyira megalázva érzem magam, annyira fáj, hogy újra voltam olyan naiv, hogy hittem neki, pedig tudhattam volna, hiszen ismerem őt, de ugye egy szerelmes nő mit tesz, ha mindenféle szép ígéretet hall? Annyira szégyellem is magam emiatt, már mindenkinek eldicsekedtem, hogy újra együtt, a családom azt hiszi még mindig együtt vagyunk, egyszerűen szégyellem elmondani nekik, hogy 27 évesen voltam olyan ostoba, hogy hagytam magam így kihasználni. Legszívesebben vissza vágnék neki valamivel, de nem vagyok rá képes, de úgy kívánom, hogy egyszer ő is érezze át ezt a fájdalmat. Mit tegyek? Egyszerűen nem tudok belenyugodni. Nem visszakapni akarom, hanem azt akarom, hogy szenvedjen úgy mint én.

2021. júl. 28. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a tarskereso szerintem nagy talalmany. Nekem csak onnan voltak kapcsolataim. A keretlen padlizsanokat meg le lehet tiltani gyorsan:d
2021. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Magyarul hagytad magad átverni, mert naiv vagy. Ez jó lecke volt ;)
2021. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Így van, nem ártott a hülye fejemnek, hamár az elsőből nem tanultam. Ez a társkereső meg, nem tudom mi van velem, már jó párszor el kezdtem kitölteni az űrlapot, végül a legutolsó klikk előtt mindig visszaléptem.
2021. júl. 29. 23:04
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A sorsra ne bízd.

A párom, akit eddig az életemben legjobban szerettem, cinikusan, előzmény nélkul és jócskán megalázva úgy dobott el,mint egy papírdarabot.


Rengeteg szenvedést okozott, ami évekig tartott,nehezen álltam fel. Közös jövőt egyutt terveztuk és mégis egy pillanat alatt lépett ki.


Azóta éli világát,és minden egyre jobb neki,nem messze lakik,sajnos nem tudom kikerulni,hogy lássam.

Egy öreg és apró pasival él, na persze az Audi ott villog a házuk előtt...


Szóval, nem hiszek a karmában, sorsban, de abban igen, hogy nem érdemes hinni senkinek !

2021. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Attól, hogy az Audi, meg apró öreg pasi, gondolom akkor van pénz is, az még nem azt jelenti, hogy boldog, még akkor is ha boldoggá teszi őt a pénz, az úgysem igazi boldogság, az maximum elégedettség. Az érdek házasság minden csak nem boldogság. És ha már látjátok egymást, te még vissza tudod adni neki méghozzá úgy, hogy te igenis szereted magad annyira, hogy boldog leszel, nélküle, egyedül vagy mással, és ezt mutasd is meg neki. Ezt én is megtenném, egy városban lakunk, viszont nagy ez a város, kevés az esélye, hogy csak úgy össze fussunk, a közösségi oldalakon meg le tíltott. De bízom benne, hogy ha úgy adja sors még össze futunk és úgy hogy valaki fogja majd a kezem és úgy fogok majd vigyorogni ahogy mellette soha. Bár azt remélem, hogy addigra már egyáltalán nem fog izgatni, hogy neki bizonygassam, hogy boldog vagyok, hanem igazából fogom élni a boldog életem.
2021. júl. 30. 20:00
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan pszichopata csinál ilyet szóval örülj hogy ennyivel megúsztad és kilépett az életedből.
2021. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a te hibád. A normális értékrendű emberek nem úgy állnak a másikhoz hogy az egy aljas dög, rossz szándékkal közeledik... nem a legrosszabbat feltételezik egyből, ezért történhetett ami történt.

Szóval ne magad hibáztasd hanem állj fel és menj tovább, ezt a taplót meg felejtsd el örökre. Egy köszönés erejéig se állj vele szóba így nem adsz neki esélyt ha megint eszébe jutna kihasználni.

2021. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A legnehezebb de egyben legjobb "bosszú" ha emelt fővel továbblépsz és becsületed megőrizve boldogan/boldogabban élsz tovább. Ez alatt természetesen nem a látszat boldogságra gondolok, ahol a közösségi médiát teliposztoljuk mindennel, hanem a valós élményekre. Ahol tényleg magaddal törődsz és azt csinálsz, ami jól esik, feltölt és közben ez az alak teljességgel hidegen hagy. Aki ennyire macho, annak az fáj leginkább, ha figyelemre se méltatják.
2021. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak! Maradj erős!
2021. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!