Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan könnyebb továbblépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan könnyebb továbblépni? Hamar keresni valaki mást vagy várni, míg teljesen elfelejtjük a másikat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hamar keresni mást,persez ez sem lesz egyszerü
2013. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azzal hogy az ember csak ücsörög és várja a csodát hogy majd elmúlik..majd na múlj már el, jajj nem múlik jajj mi legyen áhh majd elmúlik talán ja jajj de rossz istenem de car, Na! Így nem fog elmúlni! :)

Ahhoz tenni is kell kimozdulni most jobb is itt a tavasz sokat levegőn lenni emberek közt és többek között ismerkedni flörtölgetni.

2013. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy, hogy keresni egy másikat.


Kivéve, ha megcsaltak, én jelenleg ilyen helyzetben vagyok, hát köszönöm szépen most egy időre elég a férfiakból. Így is azt gondolom, hogy úgy könnyebb lenne, ha keresnék mást, de bízni egy ideig tuti nem fogok senkiben, így pedig nincs értelme.

2013. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hogyan könnyebb? szakítás után mindig nagyon nehéz...de szerintem nem sok értelme van a csalódottságból, még fájdalomtól roskadva belekezdeni egyből egy új kapcsolatba. az ilyen emberekről én mindig azt gondoltam/gondolom, hogy alapvetően társ/kapcsolatfüggők. kell az idő, amíg az ember elvarrja magában a szálakat. ilyenkor nagyon jól ki lehet próbálni, hogy hogyan tud az ember ellenni önmagával. ha már nem fáj nagyon, végre ki lehet igazán szabadítani az egot, ami addig kompromisszumok alá volt hajtva. és igenis, szerintem ennyi jár egy fájdalmas szakítás után. ha éppen a kérdező is ebben a helyzetben van, semmiképp se keseredjen el. letörölni a vért a homlokról, felállni és szembe fordulni a napsütéssel! :)

23/l

2013. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresni valaki mást, persze ez valahol kihasználás és menekülés is.

Ugyanakkor "ülni és várni a csodát" megint csak nem megoldás, mert például én hajlamos vagyok görcsösen ragaszkodni a múlthoz, és egyedül sokkal nehezebben tudok felejteni, elengedni mind azt, ami egykor az enyém volt. Pedig így esélye lenne az embernek átgondolnia, mikor, hol hibázott, így legközelebb nem esik bele ugyanabba a hibáa.

Szóval elég kétélű ez a dolog.

2013. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] nézd meg a történetét! Végleg le kell zárnod!
2013. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!