Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért törölt le az exem vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt le az exem vajon facebookról?

Figyelt kérdés
Nem kerestem..arra gondolok, hogy a szakítás óta elég sokat fogytam, edzőterembe járok, így sűrűbben teszek ki fotókat. A másik amire gondolok, hogy féltékeny mert én már ismerkedek( 1honapja szakított velem) csak próbálom elfelejteni.nagyon megviselt a szakítás.. Szerintetek emiatt nekem legyen lelkifurdalásom? A másik amire gondolok, hogy neki van új nője...

2021. aug. 8. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért törölt le, mert valószínűleg nem akar semmilyen formában szembesüölni veled.

Lehet, hogy van újabb, komoly kapcsolata.

Nem valószínű, hogy érdekli, hogy fogytál-híztál, mit csinálsz naponta reggel, délben, meg éjszaka.

Ne foglalkozz vele. Ő már elment.

Éld a saját életedet.

2021. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy az egyes írja! Szakitottatok! Akkor kellett vna vele foglalkozni, mikor a csajod volt! Sztem ez így normalis, hogy letöröl és mindenki éli a saját életet! Nem kell ez a gyerekes butasag h ki kit tesz féltékenye stb
2021. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Az semmi. Mi 4 napja szakítottunk, neki már más van, ma láttam őket
2021. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne! Nem akar nézegetni, neked sem kellene.
2021. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Én is letöröltem az enyémet, mert képtelen voltam még hónapok múlva is a képeit nézni. Akárhányszor feltöltött egy képet azt éreztem, hogy feltépték az összes tapaszt a sebeimen, nem tudtam nézni, hogy milyen boldog, azzal a férfival, aki miatt elhagyott. De persze lehet a tiéd csak szarik rád, ezer oka lehet.
2021. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ami vége, az vége.
2021. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem engem is letörölt miután megnősült. A lányomat viszont nem törölte. Nem zaklattam, nem vettem fel a kapcsolatot vele újra, sőt, nem is posztoltam semmit sem magamról, tehát semmit sem kellett rólam nézegetnie. Valószínűleg már nem fértem be a 2000 másik ismerőse mellé. 😀Egészségére. Lépj tovább te is. Az ex, az ex.
2021. aug. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért töröltem az exem (aki szakított velem) mert még mindig szerelmes voltam és így könnyebb volt túllépnem rajta. Ha folyton azt látom, mit csinál, beleőrülök.
2021. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

A válasz ott van elrejtve az "elég sokat fogytam"-ban. Elszomorítja és dühíti, hogy az ő kedvéért nem voltál képes formában tartani magadat, hanem kisdisznó lettél, de bezzeg a vadászathoz képes voltál megint a régi alakodat elérni, amibe beleszeretett.

Mindegyik ismerősöm, akit dobtak, lefogyott egy jelentőset, és azóta is jó alakja van. És ez nagyon szomorú.

Most ne menjünk bele abba, hogy a férfiak hogy néznek ki a kapcsolatban, mackónadrág, rálógó háj, borosta, sörös böfi, lyukas fog, mert egy negatívum sosem nulláz egy másik negatívumot.

2021. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert spammeled magadról a semleges képeidet és a halált sem érdekli. Ki akarná mindennap az exe pofáját látni?
2021. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!