Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 év után, a napokban szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után, a napokban szakítottam a barátnőmmel. Azóta le vagyok bénulva a fájdalomtól, de meg kellett tennem. Mikor búcsúzzak el a családjától?

Figyelt kérdés

Szeretem, de már nem annyira, hogy egy harmadik fél ne tudott volna beférkőzni közénk. Megőrülök a társasága hiányától, de sajnos kénytelen voltam elengedni, hogy találjon valakit, aki jobban meg tudja becsülni.


Azóta nagy üresség, óriási fájdalom, amit tetéz az is, hogy rendkívül jó kapcsolatot ápoltam a családjával - a saját családomként szeretem őket. Felemészt, ha csak rágondolok, hogy mindennek vége, és, hogy mekkorát csalódtak bennem.


Szeretném megköszönni nekik, ahogy bántak velem, és bocsánatot kérni tőlük személyesen. Jelenleg nem tudnám megtenni, mert csak hebegnék-habognék, és gondolom nekik is túl friss még.


Nálatok hogy zajlott ez? Odaálltatok a volt párotok családja elé? Vagy inkább hagyjam az egészet, és szakítsak meg minden kapcsolatot velük? Mit javasoltok?


Köszönöm!



2021. aug. 13. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Semmi köze ehhez a családjának.. nem velük voltál kapcsolatban. Nincs tennivalód velük, valószínűleg nem is díjaznák a jelenléted.
2021. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló szituban voltam ,5 év együtt, családja az enyém is volt, összefonódott a kettő, márcsak eljegyzés meg komolyabb összekötés hiányzott, de a barátnőm szakított velem. Gyerekes volt, éretlen, egyre több hibát vétett, hűtlenség stb.

És végül én se búcsúztam el a családjuktól. Minek. Fontosak voltak nekem, de felesleges eléjük állnom, főleg hogy a lányuk b*szta el, és ők ezt nagyon jól tudják, és sajnálják is, mert nagyon jó párt talált magának a személyemben, ők ebben biztosak voltak. Csak a lányukra rájött a lázadozhatnék. Nem tudunk mit tenni, se én, se ők.

Engedd el.

2021. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
2. Tetszett a sztorid és a hozzáállásod!
2021. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2, valóban érdekes sztori volt, és jól reagáltad le. Bár a te helyzetedben jóval egyszerűbb volt a döntés. Köszi a megosztást!
2021. aug. 13. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a családban még egy szakításkor sem jött oda az exé vált személy elköszönni, pedig nagy családom van, szóval volt példa bőven szakításra.
2021. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Jezusom, hagyjuk mar ezt a csaladosdit. Az egyik exem is odaaig meg vissza volt az o egyik csaladjaert. Olyan szinten, ha egyet futtyentettek szaladt, 20 km-re...

Aztan, amikor azt csalad kerte, h hadd aludjon nala a csaj, az exem azonnal igen mondott ra, elolem persze titkolva volt.

Szoval hagyjad ezt a csaladosdit, hosszutavon csak problema lesz belole

2021. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy ívben szartam arra, aki valamelyik gyerekemmel szakított.

Mindegy milyen hülye dumával.

2021. aug. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

#7 igen, ilyenkor lojalitasbol ugy is utálnak.

Azt meg hogy rendesek voltak veheted ugy hogy inkabb a lanyuk miatt tették mint miattad..

2021. aug. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell búcsúzni, ha összefutok még akkor lehet erről beszélni, ha mind2 fél úgy gondolja. Ha nem, akkor nem.
2021. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!