Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni szívfájdalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni szívfájdalom normális?

Figyelt kérdés
1 hete szakítottunk a párommal. Nagyon fáj, szenvedek lelkileg rendesen. Azóta nagyon fáj a szívem, úgy érzem, mintha egy hatalmas súly lenne rajta, és néha bele is szúr a fájdalom. Az eddigi szakításoknál, vagy bármilyen nagyobb szomorúság után nem tapasztaltam ilyet, emiatt furcsállom. Ez normális, vagy beszélnem kéne orvossal? Bocsi, ha rossz kategóriába írtam.
2021. aug. 20. 20:54
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
33%
Csak, ha amúgy is van keringési rendellenességed.
2021. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nagyon jó amit érzel. Belegondolsz akkor igazán szeretted, de őszintén. Teljesen normális az érzés egyébként, hiszen elvesztettél valakit az életedből aki annyira sokat jelentet számodra. Érzelmi szinten egyszinten van egy halálesettel. Szerintem orvos nem szükséges, de megérné ha találkoznál egy közeli barátoddal és kiöntenéd neki a szívedet. Sokat segítene neked :). Fel a fejjel, nincs ebbe semmi rossz.
2021. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

engem pont egy hete hagytak el :(

mindegyik más és más, de általában ugyan az a vége a fájdalom és egy korszak végét ha jó volt ha nem

Én 1 hétig nem aludtam szinte, nem ettem, és mindig sirhatnékom volt és szemvedtem. Egyedül vagyok és kétlem h ez jobb lesz valaha is. Fogytam 5kg legalább és a gyomrom még mindig görcsben van a mellkasom szúr és minden rossz semmi se boldogít

2021. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen van ilyen.

Volt egy néni akinek a kutyaja halala itan megrepedt/meghasadt a szive.majdnem belehalt a neni.



Az alabbi nem errol azol ugyan de leteznek szivre kihato mentalis fajdalmak

[link]

2021. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem pár napja hagytak el, és igen, nekem is van ilyen szívfájdalmam.. sőt étvágyam sincsen..
2021. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Aki tiszta szívvel szerette a párját, ez velejárója.

Ez természetesen normális állapot, sajnos el fog tartani egy ideig.

Pár héttől akár 1 évig is.

Engemet 2 hónapja hagyott el, akit nagyon szerettem, mintha kiszakított volna egy darabot a szívemből.

Azóta is sokat gondolok rá.

2021. okt. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


#6os- én is nagyon sokat gondolok a volt páromra, valamikor már nagyon nehéz visszatartanom a sírást..

2021. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!