Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szeressek ki az exembol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki az exembol szakitas utan?

Figyelt kérdés

Borzalmasan szeretem

Mindennel jobban

Annyira hogy faj

De szerintem o engem nem es nem akar velem lenni

Női megerzesem szerint valamit titkol amivel nem akar megbantani, az a megerzesem hogy megcsalt, de lehet caak megunt nem tudom


Hogyan kezdjek el kiszeretni belole? Hogyan kezdjek el tullepni rajta?

Egyszeruen nem tudom 2 hete nem aludtam es nem ettem normalisan.

Amugy egy 2 eves kapcsolat volt, vele kepzeltem el a jovomet o meg elhagyott


Barkinek van jotanacsa kerlek irja le

Inkabb nők irjanak! Mert a ferfiak maskepp gondolkodnak

Kort is irjatok kerlek


24N



2021. febr. 23. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is szakíts meg vele minden kapcsolatot, és az egyéb közzöségi médiákon se nézegesd a profiljait stb., tehát próbáld őt abszolút kizárni, és nem gondolni rá. Emellett pl. jót tehet, ha kicsit többet lógsz a barátnőiddel vagy tudom is én, hogy terelődjenek a gondolataid. Aztán valamennyi idő elteltével jobb lesz, mer aligha létezik az a drámába illő szerelem a valóságban, amin ne lehetne idővel túllépni.
2021. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom, bar a baratnom nagyon ritkan er ra :/ neki mar hazassaga van es gyerekei, sajnos csak en vagyok egyedul :/ ritkan talalkozunk es beszelni is csak ritkan tud velem

Letiltottam mindenhol de nehez

2021. febr. 23. 09:19
 3/4 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok,ket hete szakitott velem,ket eves kapcsi volt,es semmi kedvem semmihez,nincs kedvem emberek koze menni,se vasarolgatni,mikozben o boldog egy masik lannyal,en minden nap egy kicsit meghalok.Neha nyugtatom magam h jobb ez igy,probalom magam lekotni sorozatokkal,de neha nagyon padlon vagyok mert mindenrol o jut eszembe.Az a baj h mar megbocsajtani sem tudnek,hiaba szeretem meg.Gondolom az ido majd segit.
2021. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En mosz a duhbol meritek.

Most jolerzem magam

Nem vagyok meg tul rajta de jol vagyok

Mutasd meg neki hogy mit veszitett

Legy vidam es szexi

Fél év mulva ugyis felkeres

Egy regi exemmel ezt mar ateltem es fel ev mulva felkeresett de mar keso volt

A lenyeg tenyleg azon van hogy csinalj valamit barkivel

2021. febr. 25. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!