Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogyha a gyerekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha a gyerekem apja elhagyott egy bomba nőért? Így hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy örüljek, hogy nem egy ronda nővel lépett le, mert akkor az azt jelentené, hogy velem van a baj. Pedig így se jobb, mert az a nő szebb, nőiesebb, én meg nem. Plusz ugye még ott van az is, hogy rám marad minden, a gyerek apjának meg csak a jó marad a gyereknevelésből. Még mielőtt jönnétek, hogy "minden nő magának szül", nem. Én nem magam szórakoztatására szültem, mi a párommal közösen vállaltunk gyereket. Csak ez nem maradt így.
2021. aug. 22. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a 2-8 válaszoló ugyanaz a nőgyűlölő elmebeteg, aki jót recskázott arra, hogy még egyet belerúgott egy amúgy is porig alázott nőbe. Emberségből jeles!

Kérdező, van hová menned a gyerekkel? Szerintem itt a válás lesz a megoldás, ha kitörlöd az életedből a nyomorult férjedet.

2021. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
szerintem meg sajnaltasd magad egy kicsit. az sokat fog segiteni
2021. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%

őszintén ? semmit !

Ha az apuka kiélte magát , netán nem annyira szokja meg vagy kezeli a szokásait esetleg a háztartást akkor vissza megy hozzád.. de ez 50/50 .

2021. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!