Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez most mi? Sokak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Sokak szerint újra akarja kezdeni velem....

Figyelt kérdés
Az exem 4 és fél hónappal a szakítás után írt egy smst, (azóta szétmentek az utánam lévő nőjével is....), amelyben érdeklődött, hogy megvannak e még a nálam hagyott cuccai.
2021. szept. 5. 13:49
A kérdező szavazást indított:
"Újra akarja melegíteni a töltött káposztát"
Nem akar már semmit, csak tényleg a cuccai érdekelték.
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahányszor velem ezt eljátszották, mind így akart visszakúszni. Érdekes, akkor le volt szarva a cucca.
2021. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak még nálad dolgai, add neki vissza, aztán ott kiderül, mik a szándékai.
2021. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy kozos az exunk. Annak is ez a szokasa. Amugy te visszafogadnal egy exet? Minek?
2021. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Add fel a cuccait postán. Ne találkozz vele.
2021. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
...miért nem vitte el rögtön a cuccait? Ez lenne a logikus, egyrészt a későbbi kellemetlenségek elkerülése okán, másrészt az ingatlanod nem raktár, harmadrészt én pl. nem bíznék meg valakiben, hogy majd megőrzi, hanem azt feltételezném, hogy megsemmisíti ezen holmijaimat, tehát ami fontos, az nem maradna ott, a többiért pedig "nem kár".
2021. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Épp nincs kivel dugnia, ne olvass bele ennél többet.
2021. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nincsennek már meg a cuccai!

Először úgymond "ideiglenesen szakított", aztán lett új nője, majd írt egy smst, hogy megvannak e még a cuccai....

Akiknek ezt elmeséltem, szinte mindenki azt mondta, hogy jönne hozzám vissza...

2021. szept. 5. 14:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak okot keres a találkozásra, beszélgetésre, és így a dugásra. Ha kellenek a cuccaim, nem 4 és fél hónap után jut eszembe elkérni, hanem a szakításkor max. plusz 1 hét, ha úgy jön ki...
2021. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Dugni akkor se tudna, ha akarna, mivel vannak ott problémái....

Szerintem ezért is mentek szét az új nővel....

A problémák akkor jelentkeztek, amikor velem még együtt volt,

(nem miattam...), én kivártam volna míg meggyógyul, mert szerettem....

2021. szept. 5. 14:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi, de így sem változik a dolog: vissza akarja kunyizni magát, mert az új nő elment, ezzel a problémával meg amúgy sem sok nőnek lenne türelme foglalkozni, kivárni egy friss kapcsolatban, úgyhogy te lennél a felmelegített káposzta, mert te egyszer már kivártad volna.
2021. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!