Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez lehetne kezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez lehetne kezdeni egy olyan lánnyal, aki szerint 'A szerelem öl, butít és nyomorba dönt! "? Hogyan lehetne meggyőzni, hogy nincs igaza ebben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Jó keményen seggbekukizni.
2016. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
67%
Ahogy #1es írja.
2016. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell meggyőzni ;)


Magadat győzd meg hogy elfogadd mások véleményét bármi legyen is az.

2016. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Már hogyne lenne igaza
2016. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Fogd fel, hogy nem változtathatod meg az embereket és keress magadnak olyan csajt, akivel egyezik a hozzáállásotok.
2016. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ezt az alkoholról mondják. Alkosson saját véleményt, ne a netről nézze le másokét.
2016. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h ebben az esetben hogy lehet megváltoztatni a véleményét, de abban biztos vagyok, h az hülyeség, h senkinek nem lehet megváltoztatni a véleményét!!! Itt vagyok én élő példának! Nekem igen rossz véleményem volt az anál szexről. Elutsító voltam vele, meg minden. Aztán jött egy csajszi, aki totál megváltoztatta a véleményem a dologgal kapcsolatban.
2016. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#1 osztom
2016. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nézd meg vele a Trainspottingot, mert valószínűleg szereti :DDD
2016. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!