Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a katona párom mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a katona párom mert misszióba megy 1 évre 3 hónap a kiképzés, hogyan lehet ezt feldolgozni? Már a menyasszonya voltam, nem akart fájdalmat okozni hogy várok rá, de nem tudok túllépni rajta, nekem ő volt az igazi.

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Neki fontosabb verekedni meg keménykedni, mint te. Ezt kell feldolgozni.

Meg hogy rossz embernek szavaztál bizalmat. Legközelebb mérd fel az IQ-t is, az kiszűri az alacsony értelmi képességű embereket. 100 fölé lőjj!

2021. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen kapcsolatoknak egyébként sincs jövője, mert az otthon hagyott arák/feleségek szépen megcsalják a szolgálatban lévő párjukat.
2021. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Apám is másfél évig volt katona, nagyon ritka kimenőkkel. Mégis kibírták. Lehet a párod már nem szeret téged, és így könnyebb volt neki szakítani. Sajnálom :/
2021. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

A szomszédom a negyedik 1 éves misszióját nyomja. Még mindig együtt vannak már 15 éve.

Az asszony megoldja magának a szexet. Félev mulva kap pár hét szabit.

Ha valaki ennyit nem bír ki az nem kapcsolat

2021. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ez kifogás sztem is. Sokan élnek távkapcsolatban, főleg ebben a nehéz időszakban, amikor boldog boldogtalan kimegy UK-ba aztána COVID miatt fél évre ott ragad. Mégis túléli a kapcsolat.

Jó persze, megcsalás ide-oda, azért ha szeretne téged, biztos nem szakított volna, még akkoris ha fél a megcsalástól

2021. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát sok szar kamu szakítós dumát hallottam már, de hogy valaki inkább elmegy katonának, csak ne kelljen vállalni a felelősséget, hát ez nagyon nagy. =D
2021. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Örülj, hogy szakított. Valószínűleg tisztábn van vele, hogy alkalomadtán nem lesz hű.

Nekem csak külföldi munka miatti távkapcsolat hozott elhidegülést. Nagyon fájdalmas volt, mire eljutottunk odáig, hogy vége.

2021. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

ŐSZINTÉN!


ÉS NE JÓEMBERKEDJ!


Ha együtt lennétek, és megnyomorodna a háborúban, vele maradnál?


Fürdetnéd, pelenkáznád, katétert cserélnél, masszíroznád a lábcsonkját,...?

2021. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
1 év 3 hónap nem hosszú idő. Ez tényleg csak egy kifogás volt, hogy végre dobhasson téged.
2021. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak egy kifogás volt, ha már katona lehetett volna akkora férfi, hogy elmondja az őszintét.
2021. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!