Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácstalan vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok és nem tudom mit tegyek.?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 hete húzódik az egész.

A párom besokallt. Elege lett úgy érzi egyedül ő tett abba bele hogy előre lépjünk, össze költözzünk, pedig nagyok ki akar szakadni a mostani életéből. Nem gondolom hogy nem tettem semmit, csak én meg tavaly el kezdtem az esti érettségit és ez mellett dolgozok. Igazából elivleg csak tőlem függ innentől kezdve hogy mikor találok teljes munkaidős állást szerinte. Ő már többet nem tud tenni. Hónapok óta érlelődött benne és be sokallt. Majd el jött eléggé össze vesztünk nem hallgattuk meg egymást vagdaloztunk a szavakkal. szakított és 4 napra rá írt hogy nem igy kellett volna lennie szeretne még egyszer megbeszelni ha lenyugodott. Tegnap előtt el jött meg mindig ideges volt rám se akart nézni,de tudtunk beszélni most. Azt mutatta nekem hogy nagyon ki van elege van az életebol nincs senkije és semmije. Miközben ő tolt el magától. Kérdeztem hogy szerinte ezt nem lehetett volna megoldani.? Azt mindra de, de úgy érzi hogy besokalt tőle. Időt kér addig nem akar közeledni amíg nem nyugszik meg és nem előre tekint. Elivleg nem az erzelmeivel vannak problémák, de akkor hogy bírta ki közeledés nélkül.. Mondtam hogy várok valameddig. Nem tudom mi lesz belőle meg hogy ez alatt az idő alatt mit csinál a hatam mögött, fogalmam sincs. Meg hogy mennyi idő kell neki mire közeledni kezd. De nagyon beszélni se akar meg.


2021. szept. 23. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kell békén egy ideig. Ha szeret, keresni fog. Ha nem szeret, akkor meg nincs is miről beszélgetni. Mondd neki, hogy szereted (ha így van), tartsatok egy kis szünetet, elmélkedjen, és ha kitalálta, akkor keressen meg.
2021. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attol tartok. Hogy ez idő alatt úgy eltavolodunk, mivel nem beszélünk és nem keressük egymást. Hogy már nem is akar többet keresni. Es mar nem fogom érdekelni többet. Szép lassan el felejt
2021. szept. 23. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Huhh....a párodnak irányításkényszere van, elképzelt valamit ami nem valósult meg és emiatt kiábrándult belőled. A kérdés az, hogy ezt szándékosnak tekinti vagy elfogadja hogy nem tudtad megugrani a szintet.

Nem lehet egyszerű ilyen emberrel egy kapcsolatban élni, ha te úgy érzed hogy motivál téged hogy tervez veled, hogy hajt téged mint egy edző, akkor folytasd csak a kapcsolatot. Szerintem nem vagytok egy szinten a partnered szerint, nem azonos az értékrendetek, ha neki ennyire fontos hogyan éled az életed akkor miért veled kezdett kapcsolatot?

Lehet hogy jót akar neked, de akkor támogasson következetesen és ne játssza a mártírt hogy ő mindent megpróbált és tegyen téged felelőssé ha valami nem úgy sikerült ahogy eltervezte.

Milyen korosztály vagytok? Nem sokkal idősebb nálad?

2021. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!