Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácstalan vagyok, mi tegyek?...

Tanácstalan vagyok, mi tegyek? Kivancsi vagyok ti mit mondtok!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a én azt akkarom a jövöbe csinálni hogy 4-5 évig keményen dolgozok és a lehetö legtöbb pénzt osszegyüjtöm és nyittok egy magánválalkozást , de a szüleim azt mongyak hogy csináljak meg egy szakiskolát és abba a szakmába dolgozak , de én üzletember akkarok lenni :)
2017. febr. 16. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Hallgass a szüleidre. Ilyen helyesírással még véletlenül sem leszel sikeres üzletember.
2017. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 longlife ***** válasza:
100%
Azért áruld el,mi lenne a magánvállalkozás? A...4-5 évig keményen dolgozok és a lehetö legtöbb pénzt...ez csak relatívitás kérdése.Viszont titkárnőt okvetlen vegyél fel.Csak ne te felvételiztesd.
2017. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hibás a helyesirásom , de ez azért van mért németben lakom 10 éve ( 19 vagyok) és a magyart itt csak a szüleimel használom :)
2017. febr. 16. 12:46
 4/4 longlife ***** válasza:
Jaaa kéremszépen.Németben minden más.Azt hittem itthon szeretnél vállalkozó lenni.Sok sikert.Csináld meg a szerencsédet,mert más nem foglya helyetted.Más a maga szerencséjét csinálja meg,helyetted.
2017. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!