Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnék szakítani a féltékeny és agresszív barátommal?

Figyelt kérdés

A barátom már 3 éve nálam él, az utóbbi időszakból már biztosan tudom, hogy nincsen semmi perspektívája, nem való nekem. Sokszor féltékeny, ok nélkül, meg akarja nézni a telefonomat, ha akár 5 perccel később érek haza munkából, akkor kiakad és üvölt velem. Viszont az a baj, hogy nálam él.

Hogyan tehetném ki, ha nem érti meg, hogy vége?


2021. szept. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baráti vagy családi segítséget vegyél igénybe és a jelenlétükben mondd neki, hogy pakoljon, menjen.
2021. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a rendőrség segítségét, ha nem megy el onnan.
2021. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólj 2 jókötésű barátodnak, és amikor ott vannak, közöld a shegfej barátoddal, h tipli. Voltam ilyen helyzetben, én voltam az egyik jókötésű haver.
2021. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván segítséget kell kérned.
2021. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Eloszor titokban nezzel alternativakat neki, munka, lakhatas, deritsd ki van e lany akinek tetszik, pedzegesd neki hogy mar nem jo a kapcsolat stb. A lenyeg hogy a pasi konnyebben tavozik ha van helyetted mas.
2021. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Vajon miért mindig úgy mennek ezek a sztorik:


1 kör: van egy elég agresszív pasi [ezt nem mondják feltétlen így ki, csak kiderül a sztoriból, hogy ilyen igazi őstulok], nagyon akarom, hogy szerezhetném meg (ne mondjátok, hogy jöjjek össze vele, nekem ő kell)


2 kör: összejöttem a pasassal, marha kemény, pont az esetem, csak velem is agresszív, hogy változtathatnám meg? Továbbra se mondjátok, hogy dobjam ki.


3 kör: félek szakítani az agresszív pasimmal, mit tegyek?



Miért van, hogy évekig együtt él egy ilyen fazonnal, mindent megtesz, hogy megszerezze, ahelyett, hogy már az 1. fázisban elkerülné???

2021. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

#6 Ez egyáltalán nem minden esetre alkalmazható feltevés, szerintem az áldozathibáztatást hagyjuk most.


Kérdező, leírták páran: Kérjél segítséget pár erősebb barátodtól / családtagodtól és a jelenlétükben add ki az útját. Félő, hogy agresszívvá válik a kan, ha rájön, hogy vége az ingyen koszt+kvártélynak.

2021. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

első időben mikor összejöttetek egy tündér volt?


Akkor még nem féltél tőle mint most?

akkor még nem tűnt se agresszívnek se féltékenynek?


vagy csak vak voltál és hihetetlenül szerelmes?

2021. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ez a legbiztonságosabb megoldás, hívd át pár családtagodat vagy barátodat és mondd el neki teljesen őszintén, hogy félsz az agressziójától és mennie kell. Még aznap cserélj zárat, illetve én a helyedben pár hétig a családomnál laknék ezután.
2021. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!