Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érthető, ha ezek után szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha ezek után szakítani akarok, mert ennyire agresszív?

Figyelt kérdés

Barátnőm lakásban tart 2 macskát, és teljesen képtelen őket megnevelni, mindenhová ugrálnak fel, ágyba is engedi őket. De ami a legnagyobb probléma, az az, hogy az egyik kirohangál a lépcsőházba is, és ezzel nem tud mit kezdeni, mert az tilos, hogy lábbal akadályozzuk meg, mert akkor "belerúgok".

Tegnap történt, hogy lerohadt egy emelettel lentebb, ahol épp kint söprögetett a 85 éves néni. A macska be akart volna rohanni az ő lakásába, mire a néni a partvissal akadályozta meg, és csak akkor hőkölt vissza, amikor tényleg ütötte már, különben esélytelen volt. A barátnőm meglátta, és torkaszakadtából üvöltött az öreg nénire, megfenyegette, hogy feljelenti, megnyomorítja, büdös vén retkes k**urvának nevezte. Hiába magyarázta a néni, hogy nem szerette volna, ha bemegy, odapiszkít, mindenhol ott lesz a szőre, vagy esetleg bent elbújik valahol és órákig tartana kicsalogatni, és talán jobban meg kéne nevelni. A végén már én is lementem, próbáltam segíteni, amiből az lett, hogy ketten oltottuk a barátnőmet, hogy nem képes az állatokat megnevelni a kisasszony, aztán neki áll feljebb.

Ezek után pedig "csakazértis" alapon tényleg feljelentést tett, meg állatorvoshoz hurcolta a macskát.

Érthető, hogy rohadt elegem van és lassan teljesen kiábrándulok?



2021. ápr. 10. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Én ragaszkodó vagyok, de ilyen viselkedés mellett ez az én fejemben is megfordulna.

És mégis feljelenti, ez az a tipikusan hasonló eset, mikor a betörőt megütik és ő az áldozat..

2021. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Hagyd ott.
2021. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Ezek után ha a macska megkarmolna én is jelentgetném fel a csajt.
2021. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azzal jön, hogy eltört 2 bordája is a macskának, és beteg állat, aki ilyen erővel veri szét. Vszeg meg fogják büntetni a nőt..
2021. ápr. 10. 15:36
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Elkepzelem ezt gyerekkel. Mindent megenged nekik aztan még ő fog bogni ha a gyereket baleset erte mert hülye volt es nem tanult meg magára se vigyázni
2021. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
A macskát is őmiatta érte baj. Ha azt nezzuk. Ez a nevelés ide vezet. Hogy nem ovja vedi az állatait..
2021. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

"Megengedő"/engedékeny nevelés csak pofonokhoz fog vezetni. Aki nem tanitja meg a gyerekeit/allatait semmire azokat a gyerekeket/állatokat azbélet pofonai fogják tanitani es az joval nagyobb pofon mindig.


Nagy bajok vannak a csajjal

2021. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%

A nénivel nem hiszem, hogy bármit is csinálnának, ugyanis a barátnőd a felelős a kialakult helyzetért, mivel ő a gazda. Ha a kutya kiszökik, mert nincs megcsinálva a kerítés, akkor bármi kárt tesz azért a gazda ugyanolyan felelős, mintha direkt kárt okozott volna.


A történtek vizsgáltakor ott kezdődik, hogy mit keresett a macska a lépcsőházba...

2021. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Már ott tartok, hogy ha nem vonja vissza a feljelentést, vagy bármit merészel tenni a néni ellen, lekenek már egy akkora pofont, hogy a fal adja a másikat. :/
2021. ápr. 10. 16:11
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

Ne pofozd fel, inkább szakíts vele. Az békésebb... a lelkednek is!

Nem következetes gazda, és ez sajnos az életben hozott más döntéseire is igaz lehet, max nem olyan zavaró.

2021. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!